Роли та суші вже кілька років користуються величезною популярністю серед тернополян. Раніше їх вважали чимось незвичайним і навіть боялися куштувати. Зараз відкриваються нові заклади, що спеціалізуються на японській кухні. Дуже смачні суші можна замовити у Тернопіллі, у ресторані під назвою Sushi/pizza39. У місті він вважається одним із найбільш затребуваних.

Поради щодо вибору суші сета

Ресторан «Sushi/pizza39» пропонує широкий асортимент, що одночасно спрощує та ускладнює завдання. З одного боку, є більше вибору, а з іншого боку – потенційний клієнт витрачає багато часу на те, щоб підібрати відповідний сет. Є кілька лайфхаків, які допоможуть швидко визначитись і ні про що не шкодувати.

При виборі суші сета спочатку необхідно зрозуміти вас цікавить мікс або якийсь конкретний смак. Найчастіше в ресторані замовляють саме комбіновані варіанти, оскільки набори беруть для компанії від двох і більше людей, через що виникають суперечки. Хтось хоче поїсти суші з вугром чи авокадо, інший не відмовився б від «Каліфорнія суші». Нема чого йти на компроміс і сперечатися, адже серед асортименту «Sushi/pizza39» велика кількість смачних та цікавих міксів.

Щоб потім не довелося замовляти другий набір через те, що першого не вистачило на всю компанію, перед замовленням потрібно дивитися не тільки на склад, але ще й на вагу. Зазвичай на сайті вказано обсяг та кількість, що дуже зручно. Так потенційний клієнт легко зможе зрозуміти, чи не переплачує він за ролі.

Перед замовленням не завадить подивитися на те, як зрештою має виглядати страва. Коли ви прийдете забирати на пункт видачі або замовите кур’єром, завжди попередньо оглядайте сет. Візуально він не повинен відрізнятись від зображення, розміщеного на сайті. Зазвичай суші мережі доставляють у спеціальних коробках та сумках-холодильниках. Так вдається зберегти привабливі зовнішні характеристики, свіжість риби, оптимальну температуру. Особливо це важливо при замовленні набору із теплих роликів.

Переваги ресторану «Sushi/pizza39»

Цей заклад спеціалізується не лише на японській, а ще й на італійській кухні, завдяки чому йому вдається пропонувати клієнтам широкий асортимент піц. Ви можете зайти на офіційний сайт «Sushi/pizza39» — https://sushi-pizza39.com.ua/sushii/, щоб познайомитися з усіма доступними варіантами, подивитися фотографії готових страв. Також ви можете зателефонувати за вказаним на сайті номером одному з консультантів мережі та задати йому всі запитання.

Причини замовити сет у «Sushi/pizza39»:

  • широкий асортимент;
  • регулярне оновлення меню;
  • висока якість;
  • швидка доставка.

Зазвичай готове замовлення кур’єр привозить у спеціальній сумці, яка зберігає задану температуру страви та її свіжість. Так що як тільки що приготовлені роли ви точно можете не сумніватися. Якщо цікавить самовивіз, краще заздалегідь уточнити оптимальний час у консультанта, щоб потім не довелося чекати зайві кілька хвилин.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here