Брокерська компанія ICMarkets з’явилася на ринку фінансових послуг у 2007 році, і вже зарекомендувала себе як надійна та перспективна для трейдерів та інвесторів будь-якого рівня професійної підготовки. Її клієнти – громадяни різних країн, тому торговий майданчик та онлайн-чат з менеджерами адаптований під видачу вмісту більш ніж вісьмома популярними мовами. Співпраця з компанією обіцяє бути безпечною, зручною, прозорою та вигідною.

Про брокера

Компанія ICMarkets – молодий брокер під керівництвом професійних трейдерів, які не один рік підкорювали фінансові ринки та досягли певної успіху в цій ніші. Оскільки вони не з чуток знають, що потрібно ринковому гравцю для результативної діяльності, то можна не сумніватися, що вони своїм клієнтам створили всі необхідні для цього умови. Їхніми «фішками» є:

  • прозоре співробітництво;
  • коректне виконання всіх наказів;
  • великий вибір торгових інструментів для роботи;
  • надання доступу до стандартних версій торгових платформ, що не викликає труднощів у роботі у трейдерів, які дійшли брокера з інших компаній;
  • можливість розпочати працювати з мінімальними інвестиціями у торговельний рахунок;
  • декілька видів торгових рахунків для роботи з різними умовами, що визначаються розміром депозиту та перевагами його власника.

Що брокер пропонує своїм клієнтам

Брокер надає можливість почати торгувати, поповнивши торговий рахунок лише на 200 доларів. При цьому він надає своїм клієнтам можливість заробити на коливаннях котирувань валютних пар, акції, сировинних товарів, дорогоцінних металів та індексів. Для підвищення ефективності роботи трейдерів, компанія пропонує свої розробки роботів та сучасні інструменти для аналізу ринкової ситуації. Через неї можна скористатися сервісом копіювання угод, що є актуальним для нових учасників.

Компанія співпрацює лише з перевіреними фінансовими установами, тому її клієнти можуть не турбуватися про збереження інвестованих у проект коштів. Вони можуть бути виведені відразу ж на вимогу клієнта.

Висновки

Компанія ICMarkets є надійним учасником у фінансовій сфері діяльності. На ринку послуг вона позиціонує себе брокером із прозорими умовами співробітництва, в рамках якого клієнти можуть розраховувати на трейдерську та інвестиційну діяльність. Компанія проявила себе як надійна, яка виконує свої зобов’язання та надає якісні послуги.

Про Альянс Банк

Альянс Банк — це одна з надійніших банківських організацій, яка має ліцензію Національного банку України. Альянс Банк зареєстрован в 1992 році, та входить до Незалежної асоціації банків України, а також до державного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Став надавати брокерьскі послуги ще з 2016 року, мінімальний депозит для початку торгів 500 долларів.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here