Скориставшись послугами унікального додатка C-Me, ви можете швидко створити переконливий відео опис вакансії. Маєте чудову можливість залучити таланти, які допоможуть вашій компанії досягти її цілей. Створіть презентацію вакансії, яка переконає ваших цільових кандидатів.

Відео опис про наймання персоналу

Майте на увазі, що відео стосується візуальної презентації. Варто додати до нього зображення вашого офісу або магазину, майстерні або фабрики. Можна показати своїх співробітників у відео описі вакансій, у тому числі спеціалістів на тих же посадах та керівників. Не забувайте з часом оновлювати відео, оскільки вимоги та ситуація можуть змінитися.

Зробіть кілька відео про опис вакансій

Різній аудиторії можуть подобатися різні типи відео. Щоб підвищити ефективність вашої кампанії з наймання, в залежності від платформи соціальних медіа та ваших цільових глядачів, подумайте про створення різних версій відеороликів про вакансії. Зробіть їх стислими, насиченими та адаптованими до платформи і аудиторії з точки зору специфіки роботи, покоління та інтересів.

Наймання свіжого покоління професіоналів

Люди покоління дев’яностих більш технічно підковані, цілеспрямовані та шукають швидкі рішення для розв’язання проблем. Для цього покоління важливо у відео вакансії побачити інформацію про здорові робочі місця, де до співробітників ставляться з повагою та справедливістю. Окрім роботи в компаніях, які цінують стабільність, це покоління прагматичне та має великі сподівання щодо власного майбутнього робочого місця.

Особливості відео презентації для талановитої молоді

Нове покоління не пам’ятає світу без Інтернету, смартфонів чи онлайн-ігор, не уявляє свого життя без технологій. Вони виросли під час зростання соціальних мереж, тому ці мережі для них є другою натурою. Отже, сумнівно, що використання однакової стратегії для залучення претендентів різного віку спрацює. Адже кожна вікова група має свій набір цінностей, смаків і цілей, які відповідають її баченню.

Оновлення вікових категорій працівників

Налагодження зв’язків і залучення  людей, які народилися після середини 1990-х, мають стати вирішальними елементами нинішньої стратегії набору персоналу компанії. Адже кількість молодих працівників протягом 2020-х років зросте у 2-2,5 раза. Тому роботодавцям потрібно бути більш гнучкими та максимально охоплювати цю вікову групу за допомогою сучасних підходів та використання інноваційних рішень, які пропонує платформа C-Me. Створіть ваше унікальне відео про вакансію легким для перегляду та поширення!

Джерело: https://www.c-me.io/emp-video-job-description-to-stand-out/

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here