У Києві розквітли перші магнолії: місця для огляду та світлин

Загальне розквітання дерев зазвичай відбувається впродовж квітня, враховуючи температурні показники У Києві, в Ботанічному саду імені академіка О. В. Фоміна, стартував сезон цвітіння магнолій. Про це інформує «Главком», посилаючись на публікацію фотоблогерки Галини Лапіної у Facebook. Згідно зі словами авторки…









