Які продукти потребують особливих умов під час обробки блендером

Блендер може знадобитися під час приготування смузі, начинки для вареників та пиріжків, тіста, суміші для омлету. Але в той час, як деякі продукти після обробки не втрачають смак та аромат, інші потребують дотримання особливих умов під час подрібнення й збивання.

Які це продукти та як з ними правильно поводитись, щоб вони залишилися придатними до споживання, читайте далі.

Свіжа зелень

Кріп, петрушка, шпинат є відмінним компонентом для смузі. Але під час збиття в блендері, вони втрачають свій колір та перетворюються на коричневу масу. Цього можна уникнути, якщо додати до зелені під час обробки невелику кількість льоду. Можна також попередньо охолодити зелень.

Заморожені овочі, фрукти, ягоди

Продукти рослинного походження краще збивати свіжими. Якщо ви дістали їх щойно із морозильної камери, почекайте, поки вони відтануть. Інакше на виході можна отримати пюре неприємної грудкуватої консистенції або, ще гірше – потріскані леза насадки.

Картопля

Перебита у блендері відварна картопля – одне з найгірших пюре, як з візуальної точки зору, так і на смак. При збиванні будь-які крохмалисті овочі набувають неприємну текстуру. Якщо відсутня товкачка, краще пом’яти картоплю виделкою.

Помідори

Готуючи соус з томатами, краще обійтися без блендера. Інакше, перенасичений повітрям, він отримає не надто приємний у поєднанні з пастою чи м’ясом колір. Щоб отримати сік з помідорів для соусу, варто використати соковижималку, сито, терку.

Брокколі

Це можна сказати про будь-які овочі із значним вмістом клітковини. Професійні кухарі радять, купуючи блендери в Києві, для подрібнення таких продуктів вибирати потужні моделі техніки. Інакше та ж брокколі перетвориться на купу тоненьких жилок, що зовсім не буде схоже на смузі.

М’ясо

Перебитий в блендері продукт буде більш нагадувати дитяче харчування, а не фарш для котлет, пельменів. За словами кулінарів, такий механізм вбиває текстуру м’яса, тому з нього не вийде смачної соковитої страви.

Горіхи

Сюди ж можна віднести какао-боби, кавові зерна. Впоратися з твердими продуктами здатний лише потужний блендер. Інакше його ножі затупляться, а продукти перетворюються на липку масу, схожу на пасту. Горіхи краще різати ножем, а каву – перемолоти у кавоварці.

Надто великий або малий об’єм рідини

Заливати будь-яку рідину в блендер, що працює, потрібно дуже обережно, щоб вона не розбризкалася по усій кухні. Якщо її додати багато, ножі не зможуть подрібнити тверді продукти. Надто мала кількість рідини зробить пюре грудкуватим.

Продукти, що мають сильний запах

Метал і пластик, з яких виготовлений блендер, нечутливі до різких смаків і ароматів. А от гумових ущільнювачів це не стосується. Тому якщо ви збираєтесь вранці готувати фруктовий смузі, дитяче харчування тощо, не варто ввечері подрібнювати в пристрої часник, цибулю, гіркий перець. Їхній смак та аромат вивітряться з чаші тільки з плином часу.

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *