Сім’я воїна поділилася секретами бізнесу в харчовій сфері

Сьогодні ветеранам війни важливо розпочинати власну справу, адже це можливість знайти себе в цивільному житті на підприємницькій стежині, об’єднатися з побратимами, соціалізуватися

Гуртом легше допомагати один одному, зокрема й порадами на основі свого досвіду.

Після повернення з фронту воїни, які пройшли важкі бої, мають сумніви, чи варто розпочинати свій маленький бізнес, що робити, до кого звертатися за грантовою підтримкою.

Олексій Кривопиша — військовослужбовець, який уже десять років  захищає Україну, радить побратимам не вагатися у відкритті навіть дрібних комерційних проєктів. І це доводить на конкретному власному прикладі, йдеться в новому випуску ютуб-проєкту Каштан.Бізнес.

Військова біографія Олексія бере початок з 2014-го, коли на фронт вирушив добровольцем. Це були перші місяці Антитерористичної операції. Разом із побратимами звільняв від рашистів селище Піски Донецької області,  отримав важке вогнепальне поранення в ногу. Після лікування в шпиталі знову повернувся на службу.

Ідея власної справи виникла в Олексія ще до повномасштабного вторгнення. У 2021 році подав заявку на грант, що передбачав підтримку ветеранів, та отримав його. Однак повномасштабна війна завадила розпочати старт. У перші дні вторгнення Олексій разом із побратимами знову став на захист України. Лише згодом, у вересні 2023-го, спільно з дружиною запустив виробництво під брендом «MeatBright».

Це – бізнес із виготовлення м’ясних джерків та ковбас. Оскільки Олексій служить у ЗСУ, значну частину відповідальності в бізнесовій справі взяла на себе його дружина. Вона займається маркетингом, соціальними мережами та виробничими процесами.

У розмові  з  журналістами   Каштан. Бізнес  Олексій розповів,  що власний бізнес хотів створити ще з дитинства. Дитячі мрії могли бути реалізовані  вже в дорослому віці, коли захопився ідеєю організувати футбольний клуб.

«Я його заснував, але проєкт зупинився, – каже Олексій. – Я поїхав навчатися… А ось з реалізацією ідеї виготовлення м’ясних джерків та ковбас  склалося успішно. Ця задумка  виникла ще до повномасштабного вторгнення. Розпочалося з того, що я подав заявку на грант до урядових структур. Пройшов навчання, захистив цей грант і отримав необхідне обладнання – це сталося за два дні до повномасштабного російського вторгнення. Звичайно, довелося відкласти  процес запуску виробництва.

Ми з побратимами  як добровольці  знову пішли туди, де було гаряче – обороняли Чернігів, а потім нас уже направили на інші ділянки фронту.

У вересні 2023 року спільно з дружиною нарешті стартували зі своїм бізнесом у Києві.

Ми вирішили все ж відкриватися, тому що, сподіваюся, війна рано чи пізно закінчиться. А що робити ветерану після повернення з фронту? Шукати, де працевлаштуватися? Найкращий варіант – власна справа».

Олексій із захопленням розповідає про важливі нюанси свого бізнесу. Наприклад, найскладніше було розробити правильну рецептуру, смакові якості продукції. Тим не менш, вдалося знайти ідеальний баланс поєднання смаку та інших властивостей.

За словами Олексія, в  підприємства є гарний постачальник якісного м’яса. На виробництві продукцію дуже професійно обробляють, готують, дотримуючись необхідних технологій… Причому використовують все натуральне, зокрема різні добавки. І це дуже важливо, бо джерки – це такий продукт, який споживають і військові, і спортсмени, і діти.

Більшу частину замовлень фірма отримує через соцмережі. Довіра клієнтів – ось що характеризує це виробництво.

В майбутньому подружжя хоче докупити обладнання, масштабувати бізнес. Олексій із дружиною твердо вірять, що зможуть утілити в життя свої плани. Вони, як і мільйони українців, переконані, що нам вдасться здолати лиховісного ворога. І тоді перед підприємцями відкриються більш широкі можливості.

Докладніше дивіться в новому випуску ютуб-проєкту  Каштан. Бізнес за посиланням

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *