Валентин КОВАЛЬСЬКИЙ
Повернувшись із столиці Італії до Києва, Анастасія Чорногорська відчула хворобливі симптоми, які спочатку списала на перевтому…
На 12-13 день після приїзду з Риму киянка відчула біль у м'язах, який із часом посилився. Невдовзі піднялася температура, з'явилися легкі покашлювання та озноб. Коли стало важко дихати, хвора вдягнула маску і пішла до сімейного лікаря.
– Лікарка, почувши мою розповідь, одразу викликала спецбригаду «швидкої» і запідозрила в мене covid-19. Вона вийшла з кабінету, за кілька хвилин повернулася із захисними халатами, масками, окулярами для себе і медсестри. Я весь час сиділа у куточку на кушетці, не наближаючись ближче, аніж метри на півтора. Огляд лікарка проводила вже в «екіпіровці», – пригадує Анастасія Чорногорська.
За словами киянки, в такій ситуацію лікарі мають протокол дій: і хвора, і всі контактні особи повинні сидіти в кабінеті із зачиненими вікнами і чекати на медогляд.
– Швидка приїхала майже за півтори години (спецбригад мало, викликів – багато). Мене забрали до Олександрівської лікарні (в інфекційне відділення). Там я переповіла все, що вже розказала лікарці, включно зі списком контактних осіб. Мене повторно обстежили. Зробили експрес-тест: результат – негативний. Але, як мені підказали, експрес-тест дає інфо про наявність антитіл, який може спочатку не бути. Поставили діагноз «гострий бронхіт». Аналіз крові відправили на лабораторний аналіз. Запропонували госпіталізацію або самоізоляцію вдома. Я обрала другий варіант. Лікування дистанційно розписала сімейна лікарка, – продовжує Чорногорська.
У своїх спогадах киянках розповіла про те, що карантин зміцнив її шлюбні стосунки із коханим Миколою.
На своїй сторінці у соцмережі Чорногорська виклала корисні поради: як діяти у разі виявлення ознак коронавірусу
Слідкуйте за актуальними новинами на наших каналах у Telegram та Facebook.
Sourse: vechirniy.kyiv.ua