У Києві правоохоронні органи оголосили підозру чоловікові за протиправні дії у парковій зоні. Окрім того, під час затримання зловмисник вчинив напад на правоохоронця.
Про це сьогодні, 7 травня, проінформувала прес-служба Головного управління Національної поліції Києва.
Зазначається, що до Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у парку на проспекті Георгія Гонгадзе громадянин вириває квітки з клумби.
"Люди, які проходили повз, зробили зауваження чоловікові, але він у відповідь розпорошив їм в обличчя газовий балончик з подразнюючою речовиною та зник", — сказано в повідомленні.
Працівники поліції встановили особу зловмисника — 26-річного мешканця Києва, та знайшли його на прилеглій вулиці. Під час розмови з представниками поліції, чоловік спробував втекти та завдав одному з поліцейських удару кулаком в обличчя, повідомили у відомстві.
Слідчі затримали зловмисника та оголосили йому про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 296Хуліганство, та ч. 2 ст. 345Умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. За вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі, повідомили в поліції.
