Жахлива аварія на кільцевій дорозі: бампер повністю пробив автомобіль, одна людина загинула

Жахлива аварія на кільцевій дорозі: бампер повністю пробив автомобіль, одна людина загинула

28-річний чоловік, який керував Toyota, загинув на місці події.

Сьогодні, 19 вересня, у Святошинському районі столиці сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. На Великій кільцевій дорозі зіткнулися два автомобілі – Volkswagen та Toyota. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на прес-службу київської поліції.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, внаслідок сильного удару Toyota врізалася в металевий відбійник. Внаслідок зіткнення 28-річний водій Toyota загинув на місці.

Рятувальники та лікарі на місці аварії Рятувальники та лікарі на місці аварії, фото: поліція Києва/Facebook Металевий бампер повністю проходив крізь салон автомобіля. Металевий бампер повністю пробив салон автомобіля. Фото: Kyiv Operative

Фотографії та відео, опубліковані в соціальних мережах, показують наслідки аварії. Зокрема, металевий бампер повністю пройшов крізь салон автомобіля та виступав щонайменше на метр через заднє скло.

Нагадуємо, що з січня по червень 2025 року в Україні внаслідок ДТП загинуло 1367 осіб, з них 69 дітей. 13 895 осіб отримали травми внаслідок ДТП. Порівняно з аналогічним періодом 2024 року, кількість ДТП зі смертельними наслідками та/або травмами майже не змінилася – 11 194 випадки. Найчастіше, як зазначається, люди гинули в ДТП через перевищення швидкості. Підтверджено 751 смерть.

Источник

No votes yet.
Please wait…

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *