В Києві судитимуть наркоторговців, що виготовляли амфетамін та мали щомісячний зиск до 20 мільйонів гривень.

У Києві перед судом постануть виробники амфетаміну зі щомісячним прибутком до 20 млн грн

Обсяги виготовлення вражають: щомісячно зловмисники створювали близько 40 кг амфетаміну

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва завершила слідство та відправила до суду обвинувальний акт щодо шести членів організованої групи, які обладнали нарколабораторію для виготовлення амфетаміну, а також займалися його розповсюдженням. Про це інформує «Главком», посилаючись на пресслужбу столичної прокуратури. 

Згідно з матеріалами розслідування, організатором наркобізнесу виявився 34-річний житель Києва. Він створив велику нарколабораторію в приватному будинку на території Київщини. Обсяги виробництва вражають: щомісячно злочинці виготовляли приблизно 40 кг амфетаміну.

Наркотичний продукт продавали через налагоджену систему. Приблизний прибуток групи за цінами «чорного» ринку досягав близько 20 млн грн щомісяця.

«Під час обшуків у фігурантів наркоугруповання вилучено більше ніж 3 кг амфетаміну, понад 13 кг фенілнітропропену та 1,5 л. сірчаної кислоти (речовини, які застосовуються для створення амфетаміну), а також лабораторне обладнання, інші предмети та матеріали, що використовуються для виготовлення наркотиків», – зазначено в повідомленні.

4 фото На весь екран

Умови, в яких наркоторговці виготовляли свій продукт фото: Київська міська прокуратура

На даний момент обвинувальний акт щодо шести осіб направлено до судової інстанції для розгляду по суті.

Нагадаємо, у лютому правоохоронні органи провели широкомасштабну спецоперацію під назвою «Рубікон». Було здійснено понад 500 обшуків на території 21 регіону країни. У процесі документування протизаконної діяльності виявлено чотири організовані групи та злочинну організацію, які спеціалізувалися на створенні та збуті синтетичних катинонів – alpha-PVP, амфетаміну, метамфетаміну та мефедрону. Зловмисники створили повний цикл нелегального «виробництва» – від таємного ввезення прекурсорів з країн Європейського Союзу до синтезу та продажу психотропів кінцевим «споживачам».

Працівники поліції здійснили більше ніж 500 обшуків на території столиці та Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей. У ході проведення слідчих дій правоохоронці зафіксували діяльність та припинили роботу ключових елементів злочинної  інфраструктури – 34 нарколабораторії та 74 склади.

До речі, у Києві поліція ліквідувала нарколабораторію з виробництва амфетаміну, яку двоє мешканців столиці організували в квартирі матері одного з учасників угруповання. Щомісяця раніше судимі за наркозлочини отримували від психотропів понад 500 тис. грн, збуваючи товар «з рук у руки».  

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *