Українці здобули 16 медалей на Іграх Нескорених

Представники нашої країни зайняли призові місця в чотирьох з п'яти адаптивних спортивних дисциплін, що проходили минулого вівторка в Канаді.

Національна збірна України тріумфувала в зимових видах спорту

Представники нашої країни зайняли призові місця в чотирьох з п’яти адаптивних спортивних дисциплін, що проходили минулого вівторка в Канаді, повідомляє Укрінформ.

У гірських лижах наші спортсмени вибороли дві срібні та одну золоту медаль. У бігових лижах здобули дві золоті, дві срібні та одну бронзову медаль. Одна золота і одна бронзова медаль поповнили скарбничку України завдяки перемогам у сноубордингу. Ще дві золоті, дві бронзові та одну срібну медалі наші учасники вибороли в біатлоні. Наприкінці насиченого дня Ілля Гайдук приніс Україні бронзу в скелетоні.

VANCOUVER, CANADA – FEBRUARY 11: Athletes Alpine event during the Invictus Games Vancouver Whistler at Whistler Blackcomb on February 11, 2025 in Vancouver, Canada. (Photo by Derek Cain/Getty Images for Invictus Games Vancouver Whistler 2025)

В середу українці матимуть змогу ще більше розширити свою колекцію нагород у змаганнях зі сноубордингу, гірських лиж і скелетону.

Офіційної зведеної таблиці медалістів під час Ігор Нескорених не ведеться, оскільки змагання зосереджуються на реабілітації поранених учасників, а не на спортивних досягненнях.

VANCOUVER, CANADA – FEBRUARY 11: Athletes Alpine event during the Invictus Games Vancouver Whistler at Whistler Blackcomb on February 11, 2025 in Vancouver, Canada. (Photo by Derek Cain/Getty Images for Invictus Games Vancouver Whistler 2025)

Як раніше повідомляв Kashtan NEWS, у суботу в Канаді розпочалися Ігри Нескорених (Invictus Games). Це – міжнародний захід із адаптивних видів спорту серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службового обов’язку.

Перші Ігри відбулися в 2014 році в Лондоні, а українська збірна вперше взяла участь у них у 2017-му. Цьогоріч до основного складу української збірної входять 35 спортсменів, усі з яких проходили службу в зоні бойових дій під час російсько-української війни з 2014 року. Загалом участь у Іграх цього року беруть понад 550 поранених бійців з 23 країн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *