
Злива супроводжується громом та блискавкою.
Сьогодні, 6 серпня, столицю обрушилася сильна гроза з проливним дощем. Погода різко змінилася: ясне небо вкрилося темними хмарами, а місто занурилося в темряву. Про це повідомляє Главком.
Тропічний шторм накрив Київ: місто занурилося у темряву pic.twitter.com/QHwJDPfabF
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) 6 серпня 2025 р
Небо над Києвом перед грозою. 6 серпня 2025 року, фото: glavcom.ua
Злива супроводжується громом та блискавкою.
Місцеві ЗМІ повідомляють, що в деяких районах столиці випав град.
Шторм почав валити дерева по всьому місту. Зокрема, дерево впало біля Південного залізничного вокзалу, що порушило рух транспорту.
Негода почала валити дерева в місті. Фото: Київінформ
За даними «Київпастрансу», громадський транспорт затримується через затоплення доріг:
- Тролейбуси № 43, 43К вздовж бульвару Міхновського
- Тролейбуси No17, 19 по вул.Єреванській.
Як повідомлялося в соцмережах, один із тролейбусів у Києві затопило через сильну зливу.
Синоптики вчора попереджали, що найближчим часом очікується гроза.
Нагадуємо, що 6 серпня в деяких районах Київської області очікується град та шквали 15-20 м/с.
Синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями у столиці. Вночі без опадів, вдень короткочасний дощ та грози. Вітер південно-західний, що змінюється на північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 17-19°, вдень 26-28°.
Як повідомлялося раніше, наприкінці липня столиця три дні поспіль потерпала від негоди. Тривалі дощі, що розпочалися 29 липня, призвели до значного підтоплення вулиць Києва. Підтоплення також зафіксовано у Рівному, Звягелі, Вишнівці та Шаргороді. У Вінницькій та Житомирській областях негода залишила без електроенергії понад 120 населених пунктів. Відновлювальні та ліквідаційні роботи тривають. Жертв немає.
До речі, під час потужного шторму в Києві 22 липня 2025 року, який завдав багато руйнувань, постраждала остання дореволюційна будівля за адресою вулиця Котарбинського, 21 – шестиповерховий будинок Евеліни Шмідт. На головний вхід історичної будівлі впало дерево. В результаті було пошкоджено один із останніх уцілілих навісів на литих фігурних колонах у місті.
