Рух транспорту частково обмежено на деяких київських мостах та шляхопроводах до 8 березня.

До 8 березня в Києві частково обмежено рух низкою мостів і шляхопроводів

«Київавтодор» рекомендує брати до уваги обмеження при складанні маршруту

З 5 по 8 березня у Києві частково обмежуватимуть пересування транспорту деякими мостами та шляхопроводами. У ці дні спеціалісти КП «Київавтошляхміст» будуть усувати дефекти дорожнього полотна. Про це інформує «Главком», посилаючись на «Київавтодор».

Отже, 5 березня ремонтні заходи здійснюватимуть на:

  • естакаді транспортної розв’язки на Деміївській площі;
  • шляхопроводі Автовокзальному на бульв. Миколи Міхновського;
  • шляхопроводі на Либідській площі;
  • шляхопроводі на перехресті просп. Леоніда Каденюка та вул. Кіото з просп. Броварським.

6 березня ремонтні заходи здійснюватимуть на:

  • шляхопроводі на перетині просп. Миколи Бажана з дублюючим відрізком Харківського шосе біля ст. м. «Харківська»;
  • шляхопроводі біля ст. м. «Позняки»;
  • шляхопроводі біля ст. м. «Осокорки» на просп. Миколи Бажана;
  • шляхопроводі через трамвайні шляхи на Великій Кільцевій дорозі.

7 березня ремонтні заходи здійснюватимуть на:

  • мосту ім. Є.О. Патона;
  • Північному мосту.

8 березня ремонтні заходи здійснюватимуть на:

  • Південному мосту;
  • шляхопроводі на просп. Берестейському поблизу ст. м. «Святошин»;
  • шляхопроводі на перехресті просп. Берестейського з Кільцевою дорогою та просп. Академіка Палладіна;
  • шляхопроводі на просп. Берестейському поблизу ст. м. «Нивки».

Під час робіт рух транспорту обмежуватиметься частково та поступово. У випадку погіршення метеоумов строки виконання робіт можуть бути змінені.

У комунальній корпорації просять вибачення за тимчасові незручності та закликають враховувати обмеження при плануванні власного маршруту.

Зазначимо, сьогодні, 5 березня, частково обмежено пересування транспорту в Подільському районі міста, фахівці проводять ремонт аварійних ділянок дорожнього покриття. 

З 4 березня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на шляхопроводі в складі транспортної розв’язки на перетині вулиць Рональда Рейгана та Оноре де Бальзака, змінено схему руху міського електротранспорту.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *