Бойовий елемент з російської ракети Х-101 проник у кімнату, проте не вибухнув
Внаслідок масштабного обстрілу Київської області російськими військовими формуваннями в ніч на 14 березня в приватному домоволодінні у Василькові виявили частини російської ракети. Як зазначає «Главком», про це доповів очільник слідчого управління Головного управління Національної поліції в Київській області Сергій Болвінов.
За його словами, бойовий елемент з російської ракети Х-101 потрапив безпосередньо в кімнату для сну, але не вибухнув.
«У цей час у кімнаті спала дев’ятнадцятирічна дівчина. У будинку вона перебувала разом зі своєю матір’ю. Обидві особи жіночої статі залишилися живі, але будівля частково зруйнована», – розповів Болвінов.
Працівники поліції надали допомогу родині евакуюватися з пошкодженого внаслідок російського нападу будинку. На місце інциденту прибули співробітники вибухотехнічної служби.
«Місцевість наразі під пильним наглядом поліції – ще один бойовий елемент упав на верхню частину авто у дворі. Фахівці працюють над тим, щоб їх знешкодити», – зазначив Болвінов.
Нагадаємо, в результаті масованої нічної атаки російської армії по Київщині число загиблих зросло до п’яти осіб.
Раніше інформувалося, що масштабна повітряна атака 14 березня спричинила значні руйнування критичної інфраструктури в Київській області. Найбільше постраждав Обухівський район, де через попадання та падіння уламків велика кількість людей залишилися без життєво важливих ресурсів.
Як відомо, у ніч на 14 березня противник здійснив масовану атаку на Україну, основною ціллю для росіян була енергетична система Київського регіону, але є також попадання та пошкодження звичайних жител, шкіл, цивільних об’єктів.
