Твори київського художника та педагога демонструють у музеї Шолом-Алейхема

 У приміщенні музею Шолом-Алейхема по вул. Велика Васильківська, 5, відкрилася четверта персональна виставка творчих робіт художника Максима Лубніна, випускника Київської дитячої школи мистецтв №3, який продовжує викладати малювання дітям. 

У 1994 році Максим Лубнін закінчив навчання на художньому відділенні Київської дитячої школи мистецтв №3 у талановитого педагога Ірини Балюри, а у 2000-му році – архітектурний факультет Київського Національного університету будівництва і архітектури, 7 років викладав на кафедрі живопису та малюнку. На формування творчості художника найбільше вплинули його викладачі-художники Валентин Єжов, Ігор Лошаков та Олександр Боровиков.

«Для нас – велике щастя бачити своїх випускників успішними, такими, які досягли професійних висот, адже в цьому і чимала заслуга наших педагогів. Талант Максима Лубніна розкрився ще під час навчання у школі. А сьогодні він вже сам прекрасний педагог, архітектор та художник, який передає свої знання дітям. Учні Максима Лубніна продовжують його справу, а це – найкраща винагорода для вчителя», – зазначила директорка Київської дитячої школи мистецтв №3  Олена Рябоконь.

У творчому доробку Максима Лубніна за 25 років творчості – понад 5000 картин. Творча палітра майстра різноманітна. З притаманною йому працелюбністю плідно працює в жанрі пейзажу, натюрморту, станкової графіки, портрету, живопису, розпису їнтер`єру. Художник вміє за допомогою фарб передати красу навколишнього світу, природу, різні пори року, любов до свого рідного краю.

Лубнін-педагог вчить своїх учнів саме цьому – побачити в простих речах, які нас оточують, незвичне. А потім – за допомогою олівця та пензля передати свої почуття на папері. Учні викладача систематично вступають до вищих навчальних закладів.

«Чи можна навчити малювати?», говорить Максим. – «Навчити малювати можна будь-яку дитину. Точніше засвоїти техніку малювання. Але світосприйняття, уява у кожного свої. Саме вони і визначають талант».

Марія Катаєва, фото Деснянської РДА

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *