27 листопада, напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів, у театрі "Золоті ворота" відбудеться показ вистави-реквієма "І створив собі кумира…".  Глядачам пропонують здійснити подорож крізь час та стати безпосереднім свідком подій початку 1930-х років.

«Сьогодні голодомор усвідомлюється як національна трагедія, пережита у ХХ столітті. Проте остаточного розуміння того, чому було можливим цілеспрямоване винищення мільйонів, не зважаючи на сотні наукових досліджень, і до тепер немає. Адже загальноприйнята політична відповідь на це питання не відміняє етичної, і це при тому, що для більшості ж з тих, хто пережив голод і втратив тоді близьких, моральна відповідальність злочинців затьмарюється особистою бідою», — йдеться в описі постановки. 

Одразу після вистави на вас чекає міні-концерт гурту Mavka (вокалістка, композиторка, виконавиця – Ірина Лазер). Музика, в якій етнічні народні мотиви переплітаються з електронікою, ембієнтом та даунтемпо.

Автор: Лев Копелєв, режисер Стас Жирков, актори: Богдан Буйлук, Інна Скорина-Калаба, Дар’я Твердохліб, Христина Люба, Андрій Поліщук, Анастасія Бабій, Володимир Ковбель, Ірина Лазер.  Обмеження за віком: 12+

Коли: 27 листопада о 19.00

Де: Театр «Золоті Ворота», вул. Шовковична, 7А

Вартість квитка: 250 грн.

Нагадаємо, у столиці показують найвідомішу в світі виставку про Голодомор

Марія Катаєва

 

 

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here