В київському метрополітені до ювілею Нацгвардії презентували патріотичний склад.

У Київському метрополітені на честь 12-ї річниці створення Національної гвардії України ввели в експлуатацію особливий, тематично оформлений вагон. Про це поінформували у пресслужбі Нацгвардії України. Оформлений потяг курсує червоною лінією метрополітену, а "задумка дизайну — це відтворення незримого, але непорушного…







