До -18 и балканский циклон: прогноз погоды в Киеве на днях от синоптика.

Морози до -18 та новий циклон з Балкан: синоптикиня надала прогноз на найближчі дні – || фото: gettyimages.com||Klaus Vedfelt События Сегодня 13:13 ПоделитьсяОтправитьТвитнуть Автор: Анна Покровская

  • Погода

В Україні знову мінлива погода: після потепління та снігопадів метеорологи прогнозують посилення морозів, а вже через кілька діб — наближення нового південного циклону з Балкан. 17 лютого у більшості регіонів опадів не передбачається, проте деякі області зачеплять атмосферні фронти. Про це поінформувала синоптик Наталія Діденко.

Згідно з її словами, атмосферні процеси зараз розвиваються хвилеподібно: спочатку потепління та тумани, потім циклон зі сніговими опадами та хуртовинами, далі — холоди. І вже найближчими днями Україну знову огорне черговий циклон.

Синоптик надала прогноз на найближчі дні.Синоптик надала прогноз на найближчі дні. facebook.com/tala.didenko

Якою буде погода 17 лютого

У вівторок, 17 лютого, у більшості областей України прогнозують суху погоду без істотних опадів. Водночас південну частину країни зачеплять атмосферні фронти південного циклону. Там очікується мокрий сніг, дощ та рвучкий вітер.

Увечері у вівторок невеликий сніг можливий також у західних областях.

Температура повітря буде різною:

  • найближчої ночі -5-12 градусів, у північних областях -12-18 градусів;
  • вдень -2-7 градусів, на півночі -5-10 градусів;
  • у південній частині, на південному сході та в Дніпропетровській області -2+2 градуси;
  • у Криму +3+9 градусів.

Синоптик зауважує, що завтра похолодання посилиться, а післязавтра в Україну прийде черговий південний циклон з Балкан. Він принесе снігопади, завірюхи та сильний вітер.

Що прогнозують для Києва

У столиці 17 лютого опади малоймовірні через вплив антициклону Felix. Антициклон — це зона підвищеного атмосферного тиску, яка зазвичай приносить суху та стабільнішу погоду.

Проте на дорогах збережеться ожеледиця. Найближчої ночі у Києві очікується -15-17 градусів, вдень -6-8 градусів.

У середу новий циклон спричинить у столиці ускладнення погодних умов та підвищення температури повітря.

Чому ця інформація важлива для містян

Раптові зміни температури та атмосферного тиску можуть впливати на самопочуття метеозалежних людей. Морози до -18 градусів вимагають додаткової уваги до здоров’я, особливо для дітей, літніх людей та тих, хто має хронічні захворювання.

Через ожеледицю та можливі снігопади водіям слід бути обережними на дорогах, дотримуватися дистанції та швидкісного режиму. Пішоходам рекомендують обирати зручне взуття з нековзною підошвою.

Комунальним службам доведеться працювати в умовах чергування морозів та опадів. Південні циклони, за словами синоптика, мають характерну особливість — вони часто приходять «серіями», тобто один за одним, що означає декілька хвиль погіршення погоди поспіль.

У найближчі дні погодна ситуація залишиться нестійкою: морози будуть змінюватися зі снігопадами та потепліннями.

Приєднуйтесь до наших каналів в Telegram:

“Підсумки дня. Новини України та світу” – о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Киев – все, что касается нашего города.
“Диван зачекає” – куди ходити у Києві, та як розважатися.
“Сова” – кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *