Якщо бізнесу необхідно підібрати офіс, магазин чи склад товарів, варто шукати комерційну нерухомість на сервісі OLX. Під час вибору необхідно звертати увагу на деякі важливі особливості.

Як шукати приміщення для бізнесу: що для чого підійде?

Три основні параметри приміщення для бізнесу

У випадку, коли вам потрібна оренда приміщення Київ підходить для пошуків якнайкраще. Тут велика кількість комерційних будівель, які можна не лише купити, але й орендувати для будь-яких цілей.

Є три основні параметри, на які потрібно звертати особливу увагу:

  • подумайте, що вам більше підходить — оренда чи покупка (в першому випадку приміщення можна буде легко замінити на інше при потребі, в другому ви не переплачуєте);
  • місцезнаходження повинне повністю відповідати вашим цілям (якщо це приміщення для клієнтів, потурбуйтеся про комфортну парковку, якщо це буде склад, потрібно, щоб з нього можна було легко дістатися до різних частин міста);
  • важливі також технічні сторони, тому в приміщенні повинне бути водопостачання, газ, електрика, телекомунікації, а також правильне освітлення, висота та ін.

Спробуйте уявити, як ви використовуєте це місце в майбутньому, що вам потрібно для комфорту та ефективної роботи. Після цього можна приступати до реалізації планів.

Яке приміщення підходить для бізнесу?

Відразу потрібно зрозуміти, що купувати чи орендувати для ведення бізнесу можна не всю нерухомість. Потрібно, щоб приміщення було придатним для вашої діяльності на законодавчому рівні та відповідало усім встановленим нормам.

В деяких випадках можливе переведення житлової нерухомості в комерційну. Але це доступно не для всіх видів бізнесу. Тому перед орендою чи покупкою обов’язково вивчіть це питання.

Якщо ви збираєтесь орендувати приміщення, заздалегідь домовтеся з орендодавцем про цілі його використання. Поговоріть про можливості проведення перепланування чи переобладнання. Важливо зафіксувати всі моменти в договорі, щоб в майбутньому не виникало неприємних ситуацій.

Сьогодні відкрити свій бізнес в Україні зовсім не важко. Але однією з найважливіших умов для отримання позитивних результатів є саме використання правильної нерухомості. Не варто відкладати її пошук до останнього моменту. Краще спочатку зрозуміти, чим ви хочете займатися, та підібрати хороше приміщення саме для ваших цілей. Тоді ви зможете бути впевненими в тому, що отримаєте те, на що розраховуєте.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here