Днями компанія «АТБ-маркет» сформувала перелік опорних магазинів, які продовжують працювати у столиці попри війну. Зокрема, нині відкриті 34 магазини, всі інші — тимчасово припинили роботу.
Як розповідають «Вечірньому Києву» у пресслужбі компанії, таке рішення керівництво прийняло через ускладнену логістику та постійні повітряні тривоги. Зійшлися на тому, що постачати продукти і контролювати роботу меншої кількості супермаркетів — простіше та ефективніше. Тимчасово закрили ті магазини, які неподалік від активних бойових дій.
Загалом кажуть, що їхня компанія працюватиме у місті попри все, тому киянам не треба хвилюватися за нестачу продуктів. І якщо на початку війни деякі товари все ж були у дефіциті, то зараз — ситуація потрохи налагодилася.
«Ми вже навіть змогли зробити певні резерви на майбутнє. Це означає, що таки знайшли вихід і навчилися працювати в нових умовах», — розповідають нам у пресслужбі.
Налагодили і транспортну логістику. Нині товари на полиці АТБ потраплять або зі складських центрів, або через прямі поставки від виробників, або ж — залізницею. До речі, раніше компанія не практикувала доставку потягами, проте керівництво каже, що нині такий спосіб — зручний і надійний.
Вдається втримувати і ціни на довоєнному рівні: «Постійно ведемо переговори з постачальниками та виробниками. Знаходимо спільні рішення. Соціальна група товарів нині також є в наявності і ціни на неї не змінюватимуться, оскільки є гарантії і з боку держави, і з боку постачальників. Єдине не практикуємо акцій».
Не прогнозують у найближчі місяці й здорожчання вартості хліба. А от далекоглядні прогнози не беруться робити. Не приховують — все залежатиме від посівної, державної підтримки та, зрештою, розвитку подій цієї війни.
Адреси опорних магазинів у Києві
З адресами опорних супермаркетів у Київській області можна ознайомитися за посиланням.
Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua