Як здійснити безкоштовний запит з ЄДР

Пошук в ЄДР — безкоштовний запит

Як здійснити безкоштовний запит з ЄДР
Як здійснити безкоштовний запит з ЄДР

Згідно повідомлення ДП «Національні інформаційні системи», нещодавно оновився Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Оновлення включає зміни в змісті реєстру та програмному забезпеченні, що дозволяє забезпечити більш ефективну роботу з ним. Тепер користувачі зможуть отримувати більш точні та актуальні дані з реєстру. У цій статті ми розповімо, про види запитів у ЄДР і те, як зробити безкоштовний запит ЭДРПОУ.

Запит ЄДР: які існують види?

Отримати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань можна в електронному вигляді як безкоштовно, так і за плату. Проте, безкоштовний запит в ЄДР має свої обмеження. Для юридичних осіб безкоштовний доступ надається за кодом ЄДРПОУ або за назвою. Для фізичних осіб-підприємців можна знайти інформацію за номером облікової картки платника податків або ПІБ. У випадку з платним запитом, можна вказувати додаткову інформацію, таку як дані про засновників, керівників та підписантів.

Крім того, безкоштовний запит ЄДРПОУ неможливо зберегти, а отриману інформацію за платні запити можна завантажити у вигляді архівних файлів формату .zip, текстових документів формату .rtf або документів формату .pdf. Таким чином, платний доступ до реєстру надає більше можливостей для зручної та ефективної роботи з ним.

Як здійснити безкоштовний запит з ЄДР

Щоб здійснити безкоштовний запит в ЄДР потрібно скористатися сайтом https://usr.minjust.gov.ua/content/free-search. Щоб почати пошук, необхідно обрати тип об’єкта пошуку: ФОП, юридична особа або окремий підрозділ юридичної особи. Далі потрібно ввести дані для пошуку:

  1. Для пошуку ФОП введіть ПІБ, РНОКПП або паспортні дані.
  2. Для пошуку юридичної особи введіть повне або скорочене найменування або код ЄДРПОУ.
  3. Для пошуку окремого підрозділу юридичної особи введіть повне найменування або код ЄДРПОУ підрозділу.

Перед кожним пошуком необхідно підтвердити, що з системою працює людина, за допомогою тесту reCAPTCHA. Інформацію можна розкрити більш детально або повернутися до пошуку. Щоб переглянути більше детальної інформації про об’єкт, необхідно натиснути на кнопку «Детальніше». Тут можна дізнатися:

  • ПІБ або назву юрособи;
  • місцезнаходження;
  • види діяльності;
  • дату та номер запису реєстрації;
  • місцеперебування реєстраційної справи;
  • дату та номер запису про припинення діяльності;
  • дату відкриття виконавчого провадження (для незавершених проваджень);
  • контактну інформацію.

Необхідно мати на увазі, що кількість сторінок, що можуть бути відкриті з однієї IP-адреси за певний проміжок часу, обмежена, щоб не перевантажувати базу даних ЄДР запитами.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *