Київщина розширює можливості когенерації, за кожним підприємством закріплено “енерго-опікуна”.

Децентралізоване виробництво енергії на Київщині — сонячні електростанції, когенераційні пристрої та генератори забезпечує близько чверті запитів області. Ведуть роботу над посиленням когенерації. Про це повідомив керівник ОВА Микола Калашник. Мають намір налагодити функціонування когенераційних пристроїв у режимі 24/7 (за винятком…









