У Київській політехніці відкрили лабораторію кібербезпеки

37 У Фізико-технічному інституті КПІ імені Ігоря Сікорського розпочала роботу навчальна лабораторія кібербезпеки автоматизованих систем керування Її створено в рамках проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України», – йдеться на сайті КПІ. Лабораторія кібербезпеки допоможе двомстам майбутнім і нинішнім операторам,…









