«Укрзалізниця» запускає «Інтерсіті+» між Києвом та Одесою

38 Поїзд почне курсувати з 6 вересня «Укрзалізниця» призначає на постійній основі курсування «Інтерсіті+» між Києвом та Одесою. Про це повідомили в пресслужбі компанії. «Поїзд №763/764 вирушатиме з Києва з 6 вересня по середах, пʼятницях та неділях о 14:56 та прибуватиме до Одеси о 22:28 (якраз до початку комендантської години – матимете ще трохи часу на вечірній променад!). В зворотному напрямку, з Одеси, поїзд вирушатиме з 7 вересня по четвергах, суботах та понеділках о 6:10 та прибуватиме до столиці о 13:49», – ідеться в повідомленні. Придбати квитки на новий потяг…









