Влітку кияни мають чудову нагоду насолоджуватися переглядом фільмів на відкритому просторі, адже в Києві працюють декілька безкоштовних кіномайданчиків. 

«Кіновернісаж просто неба». Літній кінотеатр під Шевченком

 «Дике Поле»

Сюжет стрічки засновано на романі Сергія Жадана «Ворошиловград». Проте режисер Ярослав Лодигін та автор першоджерела Сергій Жадан домовилися ще до початку зйомок стрічки що книгу та фільм слід розмежувати, оскільки це два різні види творів, і книгу «слід залишити позаду»

Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Картину презентуватиме режисер Ярослав Лодигін.

Коли: 7 серпня о 21.00

Де: парк Шевченка

Кіно від АртБратислави

«Українські шерифи» 

Документальний фільм, знятий Романом Бондарчуком у копродукції України, Латвії та Німеччини. 

В  селі Стара Збур'ївка практично немає міліції, тому функцію охорони громадського порядку беруть на себе двоє місцевих жителів — 50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський. Віктор і Володя суміщають обов'язки міліціонерів і соціальних працівників: вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників тощо — тобто займаються усім, окрім кримінальних злочинів. Однак після того, як починається війна, настрій у жителів села змінюється.

Коли: 8 серпня о 21.00 

Де: на фасаді кінотеатру "Братислава", вул. Архипенка, 5

Кінопокази в Солом'янському парку

7 серпня Пригоди Паддінгтона 

8 серпня Пригоди Паддінгтона 2 

Сімейний комедійний фільм британського режисера Пола Кінга про ведмедика Паддінґтона. Одного разу зі Дрімучого Перу до Англії приїжджає добрий, увічливий та акуратний ведмедик, що належить до рідкісного виду перуанських ведмедів. На станції Паддінгтон (на честь якої його й назвали) він знайомиться зі дружною сім'єю Браунів, які з радістю приймають його. Але зла таксидермістка Міллісент хоче зробити з Паддінгтона опудало для музею…

Початок показу о 21:15.

Де: Солом'янський парк

Нагадаємо, 11 культурних подій в Києві: Молодість, Букет і Відкрита ніч

✦ Марія Катаєва

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here