З 22 червня по 15 липня буде частково обмежено проїзд бульваром Лесі Українки в Печерському районі міста. Про це інформують у КК «Київавтодор».
З 8:00 до 20:00 співробітники Печерського ШЕУ встановлюватимуть дорожні огородження на смузі розмежування. Заходи триватимуть на відрізку від станції метро «Печерська» до Печерського шляхопроводу.
Під час виконання робіт буде частково обмежено рух по крайніх лівих смугах в обох напрямках.
Комунальна корпорація «Київавтодор» вибачається за тимчасові незручності та просить враховувати ці обмеження при плануванні своїх поїздок.
Source: news.infocar.ua
