Центр керування рухом працює цілодобово і без вихідних
За роботою «розумних» світлофорів у столиці без перерви слідкують спеціалісти, які за допомогою сучасних технологій тепер мають змогу керувати дорожнім рухом у найбільш напружених транспортних зонах міста.
Як повідомляють у Центрі організації дорожнього руху столиці, до центрального пункту керування автоматизованої системи керування дорожнім рухом вже приєднані 608 світлофорів.
-За минулий рік наші фахівці під’єднали до системи керування 110 світлофорних об’єктів, — повідомляють у ЦОДР. — Це дозволяє цілодобово, в режимі реального часу слідкувати за роботою світлофорів, забезпечувати безперебійне регулювання руху транспорту і пішоходів.
У ЦОДР пояснюють, що залежно від завантаженості магістралей на одному світлофорі, обладнаному спеціальною електронікою та оптикою, фахівці впроваджують до восьми планів координації руху — ранкові, обідні, вечірні години-пік та міжпікові періоди.
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua