Днями у Центрі надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, за ініціативи громадського об’єднання «Київська фундація культури», Ради почесних громадян Києва, депутата Київради Вадима Пишняка, за сприяння державного підприємства «АНТОНОВ» відкрилася виставка, присвячена почесним громадянам міста Києва.

Один із них – Генеральний конструктор авіаційної техніки Петро Васильович Балабуєв, який у період з 1984 р. до травня 2005 р. очолював підприємство «АНТОНОВ». Петро Васильович усе своє життя присвятив розвитку авіаційної промисловості України, його ім'я назавжди поєднано з підприємством «АНТОНОВ».

Відкриття виставки приурочене до річниць перших польотів світових літаків-гігантів Ан-225 «Мрія» та Ан-124 «Руслан», які в грудні піднялися в небо з аеродрому «Святошин» ДП «АНТОНОВ» та нині несуть славу України по всьому світу.

Також експозиція «Почесні громадяни міста Києва» триває і в Голосіївському районі. Вона розміщена у холі Управління (Центру) надання адміністративних послуг (просп. Голосіївський, 42). На виставці представлені стенди Івана Фундуклея, Ніколи та Федора Терещенків, Миколи Чоколова, Володимира Караваєва та інших. Звання Почесного громадянина присвоювалось державним та політичним діячам, підприємцям, меценатам, лікарям, спортсменам з 19 століття. Експозиція відкрита до кінця року.

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here