Заразом ліцей посів перше місце і в загальноукраїнському рейтингу із середнім балом ЗНО 188.6. Ліцей «Інтелект» очолює рейтинг київських шкіл третій рік поспіль. ТОП найкращих шкіл Києва та України складено освітнім ресурсом «Освіта.ua».
Рейтинговий бал, за яким школи розташовуються у списку, складається за середньою оцінкою зі ЗНО серед випускників шкіл за 2021 рік, з урахуванням загальної кількості тестів на школу.
До ТОП-10 шкіл Києва за результатами ЗНО увійшли:
ТОП-10 шкіл Києва
Порівнюючи з минулорічною десяткою кращих шкіл сталися зміни, до рейтингу увійшли три нові: київський ліцей «КІ СКУЛ», гімназія №153 імені О. С.Пушкіна та ліцей «Престиж».
Вибули з рейтингу порівняно з 2020 роком наступні заклади: Технічний ліцей Київського політехнічного інституту — Солом’янський район, приватний ліцей «Екологія і Культура» — Оболонський район, Русанівський ліцей — Дніпровський район.
Ліцей «Інтелект» посів першу сходинку і в загальноукраїнському рейтингу, обійшовши найкращу школу минулого року — Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка. Усього в ТОП-10 закладів середньої освіти України представлено 5 столичних шкіл, серед них: ліцеї «Наукова зміна» та «Престиж», природничо-науковий ліцей № 145 та Київський ліцей «КІ СКУЛ».
З повним рейтингом закладів середньої освіти Києва можна ознайомитись на сайті освітнього ресурсу за посиланням.
Нагадаємо, за результатами основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 143 учнів з Києва отримали максимальну 200-бальну оцінку. Для столиці така кількість 200-бальників є найкращою за усю історію існування ЗНО.
Кияни отримували максимально можливий бал майже з усіх предметів: хімія, іспанська мова, англійська мова, українська мова та література, математика, історія України, географія, біологія, фізика.
Випускник столичного фізико-математичного ліцею Денис Кинзерський єдиний у цьому році, хто здав три предмети по ЗНО на 200 балів: математику, хімію та біологію. Четвертий предмет, українську мову та літературу, хлопець здав на 196 балів.
У школах столиці завершують підготовку до зустрічі учнів першого вересня. Зокрема, в місті відремонтували 217 садочків та 242 школи — поточні або капітальні ремонти здійснили у кожному другому закладі. На підготовку до нового навчального року столиця виділила 1,8 млрд грн.
Також у Департаменті освіти і науки столиці надали рекомендації педагогічним колективам. Зокрема, стосовно програми закладів освіти, структури навчального року, використання позитивних напрацювань у період карантинних обмежень 2020-2021 років.
Михайло ЗАГОРОДНІЙ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua