Кожна дитина унікальна, але особливої уваги потребують діти з інвалідністю. Вони також люблять розважатися, творити, гратися, спілкуватися та отримувати подарунки. Тому надзвичайно важливо створювати необхідні умови для їхньої соціалізації, вважають організатори. Також на свято запросили дітей із малозабезпечених сімей Оболонського району.
У святкуванні взяли участь 14 дітей. Фото: Тетяна Гоєнко
Програма була надзвичайно цікавою та різноманітною. Волонтери Київського Товариства Червоного Хреста влаштували ігри, конкурси та змагання. Усім дуже сподобався майстер-клас із виготовлення гарбузиків до Хелловіну, а також вражаючий та атмосферний аквагрим. Хлопчики та дівчатка отримали подарунки від організаторів. Наприкінці влаштували чаювання із різноманітними смаколиками.
Майстер-клас з декорування гарбузів. Фото: Тетяна Асадчева
Волонтери допомагали маленьким учасникам. Фото: Тетяна Асадчева
Фото: Тетяна Асадчева
Фото: Тетяна Асадчева
Фото: Тетяна Асадчева
«Страшенно добре свято», так ми з колегами жартома назвали Хелловін. Хоча проводимо багато різноманітних заходів, як для дорослих, так і для дітей, проте у такому форматі — вперше. Дітям сподобалося — вони дуже люблять усілякі містичні та загадкові речі», — розповіла Голова Київської міської організації Червоного Хреста Тетяна Гоєнко.
Свої корективи у свято вніс карантин. Спочатку планували запросити майже 30 дітей Оболонського району, але були змушені зменшити кількість учасників, щоб не порушувати санітарні норми та вимоги. Серед нововведень стала вимога щодо участі у заході батьків, які мають ковід-сертифікати про вакцинацію.
У заході взяли участь волонтери з різних країн світу. Фото: Тетяна Гоєнко
Святкування Хелловіну відбулося завдяки перемозі на конкурсі «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». За словами організаторів, це один із заходів, які були напрацьовані волонтерами під час навчання в Літній школі волонтерства.
Організатори та волонтери назвали проєкт «Страшенно добре свято». Фото: Тетяна Асадчева
Vcentri HUB: Оболонь — це другий громадський відкритий простір у столиці. Він є інклюзивним, пристосованим для маломобільних людей. Приміщення умовно розділене на декілька зон, є окрема дитяча кімната, коворкінг-зона, meeting-room, кімната для роботи Громадської ради району. Хаб оснащений усім обладнанням, необхідним для проведення різного роду заходів: проєктор та екрани, мережа Wi-Fi, сучасна система клімат-контролю.
«Вечірній Київ» нагадує своїм читачам локації, де можна вакцинуватися на вихідних.
Тетяна АСАДЧЕВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua