Під час підготовки найбільший акцент роблять на набуття або вдосконалення навичок із вогневої, медичної та тактичної підготовки. Майбутні захисники вже продемонстрували високоякісні вміння.
Тренування проінспектував керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов та т.в.о. голови Київської ОВА Дмитро Назаренко.
За словами Дмитра Назаренка, у Київській області працює 8 ЦНАПів, де присутні представники прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції.
Він наголошує, що кількість бажаючих вступити до лав бригад «Гвардії наступу» зростає.
За інформацією відділу комунікації поліції Київщини, наразі до «Люті» обрані вольові та вмотивовані чоловіки та жінки, які готові захищати Україну та звільняти Батьківщину від ворожої навали.
У тренуванні брали участь виключно цивільні, які отримують первинні знання. Тиждень тому вони отримали теоретичні знання, а зараз проходять тактичну, вогневу, домедичну підготовку, що є теж важливою складовою під час ведення активних бойових дій. Окрім цього, у них буде більш професійна підготовка — відпрацювання спеціальних тактичних завдань вже в іншому місці і з іншими фахівцями.
За словами однієї доброволиці, вона вирішила піти в «Лють», тому що хоче, щоб рідні та друзі жили у вільній країні — державі, де немає ворогів.
«Гвардія наступу» — це професійні штурмові бригади МВС. Усі, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити всіх наших людей, можуть стати частиною нових підрозділів.
Андрій Нєбитов сказав, що на Київщині більше 300 осіб із цивільного населення заповнили анкети. Понад 120 поліцейських Київської області вже долучились до бригади «Лють» і ще понад 60 осіб проходять різні етапи відбору. Серед тих, хто тренується зараз, є 7 дівчат.
Дмитро Назаренко та Андрій Нєбитов
«Вечірній Київ» повідомляв, як працювала поліція під час відключень світла о темній порі доби.
Всі фото поліції Київщини
Катерина НОВОСВІТНЯ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua