По суті:
Обʼєднаною групою журналістів України, які є підлеглими Національної раді України з питань телебачення та радіомовлення, було проведено журналіське розслідування, за фактом фальсифікації матеріалів кримінального провадження відносно слідчого Фастівського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Київській області лейтенанта поліції — Красовицького Олександра Олександровича та намагання, керівництвом Фастівського РУП ГУНП в Київській області спільно з окремими працівниками Фастівського РВ ГУ СБУ в Київській області, створити штучну провокацію вчинення корупційного злочину — слідчим Красовицьким Олександром Олександровичем, шляхом монтажу негласно слідчо (розшукової) дії «аудіо відео контроль особи» (НСРД), яка проводилася відносно слідчого, оскільки той відмовився на замовлення керівництва Фастівського РУП ГУНП в Київській області кришувати ігрові автомати, фальсифікувати проти невинних людей матеріали кримінальних проваджень з метою штучного підвищення показників у роботі, а навпаки розслідував кримінальні провадження принципово відносно міського голови, місцевих еліт, а також слідчий знайшов докази про вбивць депутата Фастівської районної ради Коломійця Олега Анатолійовича, які є наближеними особами до окремих працівників Фастівського РВ ГУ СБУ в Київській області.
За словами наближених осіб до Начальника Фастівського РУП ГУНП в Київській області — полковника поліції Романа Михайловича Шамрая, саме його була ініціатива вигадати скоєння корупційного злочину та сфальсифікувати матеріали кримінального провадження відносно слідчого Красовицького Олександра Олександровича з метою очорнити репутацію останнього.
На виконання провокації, яку спланував Начальник Фастівського РУП, останній заручився підтримкою свого заступника начальника слідчого відділу Фастівського РУП ГУНП в Київській області майора поліції Телеги Антона Володимировича (з яким вони були знайомі давно та разом прибули до Фастова із смт Сквира), а Телега Антон, оскільки співпрацював із працівниками Фастівського РВ ГУ СБУ в Київській області на спільних заходах, дійшов домовленостей, щоб зробити провокацію відносно слідчого Красовицького Олександра Олександровича.
Зі слів наближених осіб до начальника поліції Романа Шамрая, виконавець провокації був завербований на компроматі, місцевий житель, який мав ромську національність — Литовченко Ярослав Петрович 11. 04.1988 року. народження.
Литовченко Ярослав Петрович вимушений був робити все, що казав Начальник поліції Роман Михайлович Шамрай та окремі працівники СБУ,
оскільки Литовченка Ярослава Петровича, вироком Фастівського міськрайонного суду Київської області 29 травня 2020 року у справі ЄУН: 381/3639/19 визнаний винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень ножем) де призначено йому покарання у виді позбавлення волі строком 5 (п`ять) років та на підставі ст.75 КК України Литовченка Ярослава Петровича було звільнено від відбування покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, іспитовим строком на 1 ( один ) рік про, що свідчить вирок Фастівського міськрайонного суду Київської області за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/89546658 , (що означало доля Литовченка Ярослава Петрповича була у руках начальника поліції, тобто начальник міг вирішити піде заграти Литовченко Ярослав Петрович чи ні).
У 2020 році слідчий Красовицький Олександр Олександрович перевівся із Голосіївського Управління поліції Головного управління національної поліції у місті Києві до Фастівського РУП ГУНП в Київській області на аналогічну посаду слідчого.
За словами колег слідчого Красовицькрго Олександра Олександровича, він виділявся серед інших працівників поліції, був на першому місці з усього колективу по кількості направлених ним справ до суду, мав міцний характер та високий рівень знань у області права, не боявся відмовляти керівництву у виконанні незаконних вказівок.
У 2021 році, слідчий Красовицький Олександр Олександрович відмовив начальнику СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області кришувати ігрові автомати, відмовив також у фальсифікації кримінальних проваджень відносно невинних громадян з метою штучного підвищення показників розкриття злочинів у роботі. На цьому підґрунті керівництво Фастівського РУП ГУНП в Київській області почало формувати негативну думку у колег відносно слідчого Красовицького Олександра Олександровича, демонстративно на нарадах намагалися його ображати.
Як повідомляє уповноважений представник Уповноваженого Верховною Радою України з прав людини, слідчий Красовицький Олександр Олександрович понад 10 разів звертався зі скаргами до Уповноваженого ВРУ з прав людини, оскільки його начальник майор поліції Телега Антон Володимирович та начальник Фастівського РУП ГУНП в Київській області полковник поліції Роман Михайлович Шамрай, систематично незаконно втручаються у хід розслідування кримінальних проваджень з метою нерозкриття злочинів, які вчиняли наближені особи до керівництва Фастівського РУП ГУНП в Київській області. У звʼязку з чим, начальника СВ Фастівського РУП ГУНП в Київській області Телегу Антона Володимировича за скаргами Красовицького Олександра Олександровича було з ганьбою знято з обійманої посади та відкомандировано до смт Сквира де той і по нині обіймає значно нижчу посаду у місцевому відділенні поліції.
Журналістам вдалося зробити майже нереальне, в ході розмови з Литовченком Ярославом Петровичем, останній розповів, що насправді слідчий Красовицький Олександр Олександрович не скоював корупційного злочину, Литовченка змусили звинуватити слідчого Красовицького Олександра у вчиненні тяжкого корупційного злочину. Литовченко Ярослав був вимушений подати надруковану заяву до СБУ під загрозою сісти до вʼязниці.
Про те, що працівники Фастівського РВ ГУ СБУ в Київській області сфальсифікували матеріали кримінального провадження по заяві Литовченка Ярослава Петровича, свідчить експертиза Служби безпеки України Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз № 79/4 від 15.09.2022 року, де експертною групою було встановлено, що аудіо та відеозаписи проведені в ході негласно слідчо (розшукової) дії «аудіо відео контроль особи» відносно слідчого Красовицького Олександра Олександровича — є результатом монтажу!
Що означає, фальсифікацію матеріалів кримінального провадження відносно слідчого Красовицького Олександра Олександровича. НСРД є основним і самим головним доказом у корупційних справах. Що у випадку з Красовицьким Олександром Олександровичем вказує на його не причетність до вчинення корупційного злочину.
На даний час Окружний адміністративний суд міста Києва у справі ЄУН: 640/21792/21 визнав дії керівництва Головного управління Національної поліції в Київській області незаконним, щодо звільнення з посади слідчого Красовицького Олександра Олександровича та поновив його на посаді про, що свідчить відеозапис із зали судових засідань за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=aTyNP6g8sMQ
Автор: Світлана Цибулько