У період святкування новорічно-різдвяних свят, рятувальники у посиленому режимі забезпечуватимуть захист населення і території від надзвичайних ситуацій та пожеж.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Києві.

Зокрема, у період з 28 грудня по 2 січня та з 4 до 8 січня 2020 року органи управління та формування відомства переведені на посилений режим несення служби.

– Аби перевірити готовність особового складу апарату ДСНС до дій за призначенням, 27 грудня, під керівництвом заступника директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС Геннадія Герасимчука, відбулося оповіщення та збір Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, у ході якого перевірено документацію робочих груп Штабу і готовність працівників апарату Служби до виїзду по тривозі та виконання завдань на місці події у зимовий період, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, в ході заняття проведено розгортання спеціального автомобіля мобільної оперативної групи та пересувного пункту управління ДСНС, налагоджено зв'язок зі Штабом з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при Державному агентстві автомобільних доріг України.

Нагадаємо, що у період відзначення новорічних свят для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, у системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки. У разі ускладнення ситуації передбачено збільшення чисельності сил і засобів ДСНС понад 13 тис. чоловік і 3 тис. 700 одиниць техніки.

Читай "Вечірку" в Telegram та Facebook. 

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here