У гуртожитку забезпечений сучасний рівень комфортності проживання
Новозбудований гуртожиток № 7 Київського національного торговельно-економічного університету — перший у країні студентський гуртожиток, що вводиться в експлуатацію на виконання Указу Президента України «Про вдосконалення вищої освіти» № 210/2020 від 3 червня 2020 року.
Цього року має бути затверджена Концепція державної програми відновлення та розбудови мережі гуртожитків. Щоб перевірити, як на практиці працюватиме стратегія, Глава держави відвідав новозбудований гуртожиток № 7 КНЕУ.
У гуртожитку забезпечений сучасний рівень комфортності проживання. Приміщення повністю оснащене автоматизованою системою пожежної безпеки.
Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі повідомив, що вже вирішено питання підключення гуртожитку до систем водопостачання та електромережі.
Гуртожиток входить до інклюзивного освітнього середовища КНТЕУ, у ньому облаштовано пандуси, ліфти тощо. У приміщеннях рацює безкоштовна мережа Wi-Fi у гуртожитку.
До комплексу входить 4-поверховий соціально-побутовий блок з приміщеннями для самопідготовки та навчання студентів, коворкінгу, спорту (тренажерна зала, зала для фітнесу, більярду, настільного тенісу) та студентського дозвілля (кінотеатр, медіа-студія, студія звукозапису, репетиційні зали тощо), пральня, медичний ізолятор та перукарня.
Глава держави Володимир Зеленський оглянув житлові приміщення, кімнати соціального блока, а також оздоровчого, спортивного та культурно-мистецького напрямку. А також спортивний зал гуртожитку, якому Офіс Президента може допомогти отримати тренажери для занять.
Ректор Київського національного торговельно-економічного університету зазначив, що кожного року кількість вступників збільшується, тому виникає проблема перенаселення старих приміщень гуртожитків.
Влітку 2020 року університет показував, як будується гуртожиток
Нагадаємо, у Київському університеті Шевченка вдруге обирають нового ректора
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua