Департамент суспільних комунікацій КМДА підписав меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Карітас-Київ».
Головна мета підписаного меморандуму — популяризація благодійних програм у столиці, підвищення рівня підготовки фахівців у роботі з незахищеними верствами населення.
Також дуже важливою є відкритість у роботі органів місцевої влади та залучення громадськості до прийняття важливих рішень.
«Війна показала, наскільки ефективно й успішно співпрацюють громадянське суспільство і влада. У складні часи ми маємо об’єднуватися, аби подолати всі виклики та надавати необхідну допомогу і підтримку всім, хто цього потребує. Ми плідно працюємо із „Карітас-Київ“ із минулого року», — говорить директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.
За цей час на базі громадських просторів Vcentri Hub було проведено понад пів сотні заходів для дітей — це різні майстер-класи, навчання, творчі заняття тощо.
Роман Лелюк наголосив, що підписаний Меморандум — це не просто декларація, це новий рівень взаємодії, який охопить різні напрями та ширші категорії населення.
«Ця домовленість дасть можливість впровадити нові проєкти, розширити географію та збільшити кількість людей, які отримають допомогу. У різних куточках Києва, використовуючи усю потужність найсучасніших громадських просторів Vcentri Hub, наші фахівці будуть проводити різноманітні заходи, — розповів директор благодійного фонду «Карітас-Київ» отець Роман Сиротич.
Роман Сиротич звернув увагу, що внутрішньо переміщеним особам буде легше інтегруватися в громаду, якщо у них буде можливість гуртуватися, вони матимуть місце, де можна спілкуватися, підтримувати один одного.
Меморандум передбачає організацію та проведення освітніх, благодійних заходів для дітей, підлітків та молоді з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Крім цього, Департамент суспільних комунікацій та БФ «Карітас-Київ» співпрацюватимуть щодо проєктів та заходів на базі Vcentri Hub:
- простір з адвокації — проведення зустрічей, круглих столів щодо проблем дітей та молоді, літніх людей, внутрішньо переміщених осіб та інших категорій, яким надає допомогу Фонд;
- дитячо-молодіжний центр — проведення заходів для дітей;
- інклюзивний клуб — заняття та майстер-класи для людей з інвалідністю;
- консультаційний центр для жертв торгівлі людьми — проведення тренінгів та превентивних заходів щодо запобігання потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми;
- різноманітні заходи — психологічні та юридичні, групові й індивідуальні, тренінги, семінари, майстер-класи тощо.
Раніше отець Роман Сиротич розповідав в інтерв’ю, як благодійники столиці долають виклики воєнного періоду.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua