У парку представлені роботизовані фігури динозаврів, які кліпають і гарчать, рухають головою та хвостом. На вході зазначають, що заходити за обмежувальну мотузку та торкатися експонатів не можна. Але все ж на кількох динозаврах можна навіть покататися.
На площі у 1,5 гектара оселилися перші 50 фігур. У майбутньому кількість динозаврів обіцяють збільшити до 100. Також тут є тематичні фотозони.
— Цікаво, наче перенеслась у дитинство, – розповідає відвідувачка Катерина, яка прийшла разом із сином. — Все подобається, а від цих звуків навіть трохи моторошно. Хіба що хотіла б сказати про підписи до динозаврів… Написано багато, так, але коли син щоразу питав «Це хижак або травоїдний?», помітила, що на табличках ця інформація часто не вказана. А лише по зовнішньому вигляду динозавра це не завжди зрозуміло.
Всі охочі — і діти, і дорослі — можуть осідлати кількох динозаврів для ефектних фотографій. Також на території парку є дитячий майданчик з гойдалками, атракціонами та пісочницею, на якій можна пограти у палеонтолога.
Парк працює щодня з 10:00 до 21:00. Дитячий квиток (від 3 років до 12 років) коштує 100 грн, дорослий від 12 років — 150 грн.
Безкоштовний вхід доступний для дітей до 3 років, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю з супроводжуючим, для учасників АТО та дітей загиблих учасників АТО, для учасників бойових дій, для дітей до трьох років, дітей-іменинників, а також для кожної третьої та наступної дитини з багатодітної сім’ї.
Нагадаємо, що цими вихідними також розпочав свою роботу Київський річковий вокзал.
Ольга КОСОВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua