Чи є прямий зв’язок між красою і доглянутістю жінки і кількістю грошей, які вона на себе витрачає? Як виглядати стильно не витрачаючи багато грошей?
Практика показує, що немає.
Так, власницям необмеженого бюджету доглядати за собою дещо простіше — можна використовувати всі можливі процедури, вдаватися до допомоги крутих фахівців і купувати будь-який одяг, яка тільки сподобається. Круто так?
Але ось що цікаво — навіть вкладаючи в себе великі гроші деякі жінки примудряються виглядати без смаку, шаблонно і хоч як це парадоксально — дешево . Всі ці нарощені вії, почорніла від засмаги шкіра, дивних дизайнів нігті і повна відсутність смаку в одязі.
До чого все це? Та до того, що не потрібно багато грошей, щоб круто виглядати. Все що від нас потрібно — грамотно розпоряджатися наявними у нас бюджетами та враховувати основні правила.
Розберемося детальніше …
1. Ідеальний стан волосся
Що сюди входить — колір, стрижка і укладка, ну і звичайно загальне здоровий стан.
Красива зачіска навіть в поєднанні з простою білою футболкою зробить з вас дівчину на мільйон.
І тут постає резонне питання — де ж тут можна заощадити?
- Ну по-перше, основа всього — це здоров’я волосся , яке досягається простим домашнім доглядом, який до того ж можна робити за допомогою ну дуууже бюджетних коштів — таких наприклад як маска для волосся з Фікс Прайса, вартістю всього 20 грн — вона дуже дешево коштує , а ефект має на рівні хороших напівпрофесійних коштів (докладніше про неї можете подивитися вцьому огляді ).
- Далі не забуваємо (і не лінуємося!) Голову регулярно мити — Немає нічого страшнішого для образу жінки, ніж брудна голова.
- Вчасно прибираємо посічені кінчики (в середньому цю процедуру досить проводити раз в три місяці).
- Про стрижки — тут вже особистий вибір кожної.
- Колір — замість салонного фарбування цілком можна підправити колір самостійно. Є не дорогі професійні фарби (наприклад, Estel), які мають величезну палітру відтінків, прості у використанні, а коштують в районі 120 грн.
2. Якісні аксесуари
Аксесуари — одна з головних складових гарного образу жінки і до їх вибору слід підійти з усією відповідальністю.
Вони допоможуть вам:
- розставити акценти в образі
- додати родзинку в ваш наряд і зробити його більш складним і цікавим. додати родзинку в ваш наряд і зробити його більш складним і цікавим.
Але ніхто не каже, що цих аксесуарів повинно бути багато. Зробіть упор на їх якість і універсальність — один або два комплекти прикрас, хороший годинник і пара стильних сумочок НЕ будуть вам коштувати стану, але при грамотному їх виборі і вдалому поєднанні один з одним дозволять створювати стильні і презентабельні образи, як на кожен день, так і для урочистих заходів.
Щоб додати ізюміку в свій образ, досить підібрати якісну і не дорогу біжутерію в інтернет-магазині Nika-beuty https://nika-beauty.com. Причому купити прикраси можна як в роздріб, так і оптом зі знижками.
3. Манікюр та педикюр
Ще на початку минулого століття Коко Шанель говорила, що руки — це візитна картка жінки . Так ось, з тих часів нічого не змінилося. Тому варто приділити своїм нігтьові найпильнішу увагу.
І до речі, якщо говорити про манікюр, який виглядає «дорого і зі смаком» — це швидше за все буде класичний манікюр, виконаний в спокійних тонах і без особливого декору. Тобто простий до неподобства =) Тут найголовніше — це його акуратне виконання і хороші матеріали!
Чи можна на цій статті витрат заощадити? Звичайно можна! Варіанта у вас в принципі 2:
- або знайти хорошого недорогого майстра і ходити до нього постійно (швидше за все в такому випадку він не відмовить вам у знижці)
- або навчитися робити манікюр самостійно (трохи практики і у вас все обов’язково вийде). Наприклад базовий набір для покриття гель-лаком може вам коштувати близько 700 грн, а використовувати його ви зможете довгі місяці — економія вийде значна!
І звичайно ж не забувайте доглядати за кутикулою і зволожувати шкіру рук — найкраще ввести в звичку робити це щодня!
4. Звертаємо увагу на якість тканини
Переходимо нарешті і до одягу.
У шаленому ритмі міста встежити за тим, щоб спідниця не дай бог на протязі дня не пом’ялася просто нереально. Тому, ще в магазині звертайте увагу на сминаемость тканини і постарайтеся вибирати моделі виконані з немнущіхся матеріалів. Повірте, ваші старання потім окупляться багаторазово.
Додатково дивимося на:
- Склад (Речі з стовідсотковою синтетики як правило виглядають дешево, та й на дотик неприємні)
- Еластичність тканини і то як швидко вона приймає первісну форму (розтягнуті після пари носок речі не мають нічого спільного ані зі стилем, ні з економією, так що відсіюємо такі варіанти ще в магазині)
- Електрізуемость (що не кажи, а спідниці і сукні постійно липне до ніг — та ще морока)
5. Гарна посадка по фігурі
При виборі одягу завжди потрібно намагатися знайти модель максимально добре сидить на вашій фігурі — яка так само за рахунок свого крою буде підкреслювати ваші достоїнства і приховувати недоліки .
Якщо є хоч найменші сумніви — краще відмовитися від покупки і приберегти гроші для по-справжньому вигідного вкладення в якісну і прикрашає вас одяг.
Ну або є варіант складніше :
Якщо річ все ж дуже подобається, але щось хотілося б підправити і скорегувати, то можна купити — а потім не пошкодувати часу і додаткових грошей на підгонку під вашу фігуру в ательє у майстри .
6. Кольори одягу і принти
Про кольори одягу і принти можна говорити нескінченно, але якщо узагальнити картинку, то виділимо кілька кольорів, які виглядають особливо дорого і стильно. Якщо на основі їх скласти свій базовий гардероб, то навіть один цей крок здорово йлучшіт ваш образ в очах оточуючих.
Отже, що ж це за кольору ?!
- Звичайно ж лідирують — білий, сірий і чорний
- Плюс — бежевий і його відтінки і варіації — наприклад так улюблений багатьма пудровий-рожевий .
Таку спокійну колірну гамму можна злегка розбавити насиченими благородними відтінками — бордо, смарагд, насичений червоний, темно-синій.
З принтами ж ситуація така — якщо не впевнені на всі 100%, що вмієте з ними працювати, то краще їх присутність у вашому гардеробі звести до мінімуму.
В цілому, чим менше дрібних (яскравих) деталей і чим чистіше образ, тим дорожче і аристократичні він виглядає.
7. Зробіть ставку не на кількість речей у вашому гардеробі, а на їх якість і гарну сполучуваність один з одним!
Тут слід почати з покупки і збору у себе на поличках якісного базового гардероба — майбутнього скелета всіх ваших образів. Без нього кожна нова покупка загрожує стати ще однією річчю, яку ви не знаєте з чим одягти і яка може роками чекати свого часу на полицях.
8. Стан шкіри
Після волосся другим за значимістю я б виділила стан нашої шкіри.
Додам тільки, що і тут є на чому заощадити без втрати в результаті. Крему, маски і тоніки можна купити за цілком лояльними цінами, спираючись на відгуки в інтернеті. Якщо гарненько пошукати, то можна знайти чудові засоби вартістю всього 30-50 грн.
Ну і звичайно кажучи про шкіру не можна не згадати тональні креми. Куди ж без них, тим більше напередодні зими, коли наша шкіра схильна до всіляких почервоніння. Найприємніше, що і в тональних засобах є дешеві і круті приклади. Від себе пораджу Арт-Візаж «Стійкий».
Я сподіваюся, що як виглядати стильно і дорого дані поради допоможуть вам уникнути зайвих витрат в створенні свого образу!