Спойлер: більше десяти фільмів про пригоди «Месників» зі всесвіту MARVEL. В онлайн-кінотеатрі розповідають, що ці стрічки будуть дарувати українцям супергеройський настрій, який допоможе подолати посилення карантину.

Карантинні обмеження набирають оберти, тож українці змушені проводити більше часу вдома. Проте організувати своє дозвілля в чотирьох стінах значно важче. Для багатьох перегляд фільмів стає щоденною розвагою. Тож які фільми допоможуть глядачам підняти настрій цієї весни — читайте далі.

З першого квітня в кінозалі онлайн-кінотеатру розпочинається «Супергеройська весна». Всім користувачам SWEET.TV  безкоштовно в тарифі будуть доступні такі фільми: «Месники», «Месники: Ера Альтрона», «Месники: Війна нескінченності», «Месники. Завершення», «Перший месник», «Перший месник: Друга війна», «Перший месник: Громадянська війна», «Людина-мураха», «Людина-мураха та Оса», «Чорна Пантера», «Капітан Марвел».

«У зв’язку з ситуацією навколо, кожен з нас хоче мати суперсилу. Перетворити всіх на супергероїв ми не можемо, та занурити наших глядачів у світ суперздібностей нам під силу. Тож З 1 квітня SWEET.TV розпочинає «Супергеройську весну». На сервісі вже з’явилися чотири частини «Месників», а також фільми про Капітана Америку та Людину-мураху. Та найголовніше — їх можна подивитися безкоштовно в тарифі», — розповідає директор SWEET.TV Олександр Резунов.

Також нещодавно SWEET.TV став першим українським онлайн-кінотеатром, який розпочав пряму співпрацю з американським телегігантом CBS. Такі домовленості відкрили абонентам доступ до популярних серіалів, серед яких «Декстер», «Хтива Каліфорнія», «Твін Пікс», «Мільярди», «Елементарно», «Бульварні жахіття» та ін. Зараз онлайн-кінотеатр працює над створенням україномовної озвучки для всіх епізодів у рамках проєкту «Hollywood українською».

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV наразі єдиний в Україні, що відкриває доступ до фільмів всесвіту Marvel безкоштовно в тарифі. Такий доступ відкривається  ще до 10 000+ стрічок і серіалів з середнім рейтингом IMDb 7.6, тож завжди можна знайти гарне кіно для перегляду. 

Також на сервісі можна переглядати 260+ телеканалів, серед яких національні, фільмові, пізнавальні, новинні, дитячі, спортивні та інші. Є функція керування телеефіром: трансляцію можна ставити на паузу, перемотувати та дивитися в записі до 7 діб.

SWEET.TV рассказал, какие фильмы украинцы будут смотреть в апреле

Что смотреть в апреле

Спойлер: более десяти фильмов о приключениях «Мстителей» из вселенной MARVEL. В онлайн-кинотеатре рассказывают, что эти ленты будут дарить украинцам супергеройское настроение, которое поможет преодолеть усиление карантина.

Карантин набирает обороты, поэтому украинцы вынуждены проводить больше времени дома. Однако организовать свой досуг в четырех стенах сложнее. Для многих просмотр фильмов становится ежедневным развлечением. Какие фильмы помогут зрителям поднять настроение этой весной — читайте дальше.

С первого апреля в кинозале онлайн-кинотеатра начинается «Супергеройская весна». Всем пользователям SWEET.TV бесплатно в тарифе будут доступны такие фильмы: «Мстители», «Мстители: Эра Альтрона», «Мстители: Война бесконечности», «Мстители: Финал», «Первый мститель», «Первый мститель: Другая война», «Первый мститель: Противостояние», «Человек-муравей», «Человек-муравей и Оса», «Черная Пантера», «Капитан Марвел».

«В связи с ситуацией вокруг, каждый из нас хочет иметь суперсилу. Превратить всех в супергероев мы не можем, но погрузить наших зрителей в мир суперспособностей нам под силу. Поэтому с 1 апреля SWEET.TV начинает «Супергеройскую весну». На сервисе уже появились четыре части «Мстителей», а также фильмы про Капитана Америку и Человека-муравья. Но самое главное — их можно посмотреть бесплатно в тарифе», — рассказывает директор SWEET.TV Александр Резунов.

Также недавно SWEET.TV стал первым украинским онлайн-кинотеатром, который начал прямое сотрудничество с американским телегигантом CBS. Такие договоренности открыли абонентам доступ к популярным сериалам, среди которых «Декстер», «Блудливая Калифорния», «Твин Пикс», «Миллиарды», «Элементарно», «Страшные сказки» и др. Сейчас онлайн-кинотеатр работает над созданием украиноязычной озвучки для всех эпизодов в рамках проекта «Hollywood українською».

Национальный онлайн-кинотеатр SWEET.TV пока единственный в Украине, кто открывает доступ к фильмам вселенной Marvel бесплатно в тарифе. Такой же доступ открывается еще для 10 000+ лент и сериалов со средним рейтингом IMDb 7.6, поэтому всегда можно найти хорошее кино для просмотра.

Также на сервисе можно просматривать 260+ телеканалов, среди которых национальные, фильмовые, познавательные, новостные, детские, спортивные и другие. Есть функция управления телеэфиром: трансляцию можно ставить на паузу, перематывать и смотреть в записи до 7 дней.

Sourse: kiev.vgorode.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here