Скульптор працює з різними матеріалами. Фото автора
У музеЇ Шевченка киянам презентували роботи українського скульптора, який працює в емалі, камені, залізі, бронзі, дереві, захоплюється абстрактними формами.
Про справу свого життя Василь Татарський говорить: «Скульптура — це те, що тримає мене в цьому житті…». Хоч більшість його скульптур абстрактні, митець придумує для них цікаві назви — «Внутрішня розмова», «Перехід», «Месседжі», «Діалог», «Пастка для думки», «Сила бажання».
Автор — учасник більше п’ятдесяти всеукраїнських та міжнародних виставок, фестивалів, а також більше тридцяти скульптурних симпозіумів (Україна, Росія, Угорщина, Хорватія, Чехія, Ізраїль, Франція, Болгарія, Туреччина, Ірландія, Єгипет, Буркіна-Фасо). Роботи зберігаються в Івано-Франківському художньому музеї, Національному художньому музеї, (Київ), Музеї сучасного образотворчого мистецтва (Київ), а також у приватних колекціях України, Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Австрії, США, Канади, Хорватії, Чехії. Директор та куратор Art Studio Muzychi. Живе та працює в Києві.
Коли: до 16 січня
Де: Національний музей Шевченка, бульвар Шевченка, 12
Вартість квитків: 90 грн, для учнів, студентів, пенсіонерів 50 грн.
Також у музеї Шевченка продемонстрували проєкти, які знайомлять з культурою інших міст та країн — понад 100 світлин Дмитра Брікмана, на яких він закарбував життя Єрусалиму, а також картини та килими азербайджанського художника Ельдара Гаджиєва.
Марія КАТАЄВА, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua