Ярослава ЗОЛОТЬКО

У Київському міському палаці ветеранів, що на Печерську, відбулася фотосесія до фотовиставки «Не забувайте про батьків». Організатор заходу – ЦПКІ (Центр публічної комунікації та інформації) за участі Департаменту суспільних комунікацій та Департаменту соціальної політики КМДА.

Саме зараз, коли багато молодих українців виїжджають за кордон у пошуках кращої долі, коли реальний світ часто заміщується віртуальним, як ніколи актуально нагадувати про важливість не нехтувати родинними стосунками та не забувати про найдорожче – близьких.

У фотосесії взяли участь близько 15 літніх людей. Всі ці бабусі та дідусі – творчі та талановиті. Фотосесія відбувається у рамках інформаційної кампанії «Вік нових можливостей». Мета – виховання у молоді свідомого ставлення до людей похилого віку.

Учасник фотосесії Владислав Барановський пише вірші. «Вечірка» публікує уривок:

Працюю я щоночі і щодня,

Працюю радісно, завзято:

Один маленький вірш – це віршеня,

Коли їх декілька, то віршенята.

Чому я вірші уночі складаю?

Тепер я відповідь вже точно знаю,

Нехай й віднині кожен знає:

Вночі лиш тіло спочиває,

Натомість трудиться душа,

Не вимагаючи за ані гроша.

А інший учасник, Олександр Журавель, охоче погодився взяти участь у проєкті, хоча й не відчуває браку уваги зі сторони близьких. Вже давно дід та прадід, знаходить час на дозвілля у Палаці ветеранів. Говорить, зранку відвів онуків до школи та їде до Палацу. Саме тут відкрив для себе творчість – почав співати у хорі та навіть пише музику.

– Це люди різного віку та професій – вчителі, економісти, військові, науковці. Такі проєкти необхідні, адже допомагають звернути увагу на людей похилого віку та зрозуміти, що життя продовжується й після виходу на пенсію. Вони реалізуються, відкривають для себе нові горизонти – співають у хорі, в’яжуть, – розповідає в. о. директора Київського міського палацу ветеранів Світлана Веселова.

Київський міський палац ветеранів відвідують пенсіонери з усього Києва. Тут їм організовують культурне дозвілля, працює 15 гуртків, у яких задіяно понад 500 людей.

Вже незабаром світлини можна буде подивитися у Колонній залі КМДА.

 

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here