Понад 300 тисяч учнів мають забезпечити електронними квитками для проїзду в громадському транспорті
Київські школярі безплатно їздять у метро скориставшись учнівським електронним квитком, або пред’явивши дійсний учнівський квиток старого зразка. Про це нагадали у київському метрополітені, зауваживши, що оператор системи КП «ГІОЦ» розробив новий механізм для проходу учнів.
Через те, що змінився алгоритм проходу школярів у метро на деяких станціях підземки між працівниками підземки та учнями виникають непорозуміння. Школярам, які пред’являють учнівські квитки старого зразка (книжечки) нагадують, що необхідно оформити електронні квитки для того, щоб і далі їздити безплатно у підземці.
Як повідомив депутат Київради Олександр Гончаров, зараз робітник (ця) метрополітену своєю службовою е-карткою під відеокамеру пропускає учня через турнікет (там, де всі проходять).
«Таким чином фіксується пільговий прохід, щоб потім можна було підрахувати скільки пільговиків даної категорії було перевезено за місяць та яку компенсацію очікувати від міста. Слідкуйте за наявністю документів у дітей та підлітків», — наголосив Олександр Гончаров.
Без дійсного учнівського квитка проїзд оплачується у повному обсязі. Якщо ж з приводу пропуску виникають питання, то киянам радять звертатися на гарячу лінію метрополітену (044)537-55-05.
«Оператор системи КП „ГІОЦ“ розробив механізм для проходу учнів. Пред’являти потрібно як і раніше дійсний учнівський. Працівники зараз проходять інструктаж. Наразі уже майже всі ознайомлені. Перепрошуємо за незручності», — зазначила заступниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон.
До слова, учнівський квиток старого зразка має бути продовжений у навчальному закладі, з фото та усіма потрібними записами: клас, підпис відповідальної особи та печатка закладу освіти.
Нагадаємо, місто планувало забезпечити учнів закладів загальної середньої освіти Києва та ліцеїстів військових ліцеїв електронними квитками. Систему е-квитка мали запустити у столиці з 1 липня. Але ці терміни вже кілька разів переносили.
Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»
Sourse: vechirniy.kyiv.ua