Валентин КОВАЛЬСЬКИЙ
Значна частина столичного майна ще й досі немає реєстрації. Цим користуються спритники, які ділять між собою власність міста.
У столичних районах є багато приміщень (насамперед, підвальних), які належать до неіснуючих підприємств і вважаються «нічийними». Про це повідомили у КМДА, де проходив круглий стіл «Завдання боротьби з корупцією у Києві на 2020 рік».
– Я не виключаю, що про незареєстроване майно знають чиновники. Вони «зливають» інформацію певним особам, які отримують право власності шляхом підробки документів, – повідомив заступник київського прокурора Сергій Репецький.
Схеми розкрадання доволі хитрі: зацікавлені особи виготовляють документи за допомогою приватних реєстраторів і звертаються до суду за «потрібним» рішенням.
Дочекавшись закінчення позовної давності, новоспечені «власники» починають претендувати на «свої» приміщення і виселяти орендарів.
Щоб припинити такі махінації, столична прокуратура пропонує провести моніторинг комунального майна і занести його до реєстру речових прав.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.
Sourse: vechirniy.kyiv.ua