Супрун розповіла про алкоголь під час святкування

Складно уявити святкування новорічних свят без келиху ігристого шампанського. Проте на одному келиху гуляння, як правило, не закінчуються. У хід ідуть міцні алкогольні напої у великій кількості, що зазвичай призводить до неприємних наслідків. Тож аби ви почували себе добре, колишня в. о. охорони здоров'я України Уляна Супрун у мережі Facebook, підготувала добірку дописів про алкоголь.

•  Наслідки від алкоголю

Як би ми не прагнули пити «помірковано», алкоголь діє на кожну клітину тіла і їй шкодить. Серед серйозних наслідків – підвищення ризику серцево-судинних хвороб, гіпертензії, абдомінального ожиріння, деменції.

•  Алкоголь не зігріває

Все відбувається навпаки – він розширює кровоносні судини на поверхні тіла, а прилив крові викликає відчуття тепла. Внутрішні органи у цей час тепло втрачають. Втрата тепла з поверхні шкіри та кінцівок на холоді відбувається швидко, а загальна температура тіла знижується.

•  Алкоголь не має лікувальних та профілактичних властивостей

Пити чи в будь-якому іншому вигляді застосовувати алкоголь з цією метою – нерозумно. Всі можливі позитивні ефекти, які містить у собі алкоголь, зрештою перекриваються згубними наслідками його вживання. А в деяких випадках використовувати алкоголь для «оздоровлення» може бути небезпечно для здоров’я.

•  Якщо ви приймаєте ліки – пити алкоголь небажано

Твердження, що антибіотики не можна поєднувати з алкоголем – міф. Після тривалих наукових досліджень стало відомо, що алкоголь повністю несумісний лише з деякими антибіотиками.

•  Пити алкоголь протягом всієї вагітності не можна

Навіть якщо це келих вина у новорічну ніч. З перших тижнів вагітності кожен келих вина мама «ділить» зі своєю дитиною, перетравлювати його їм теж доведеться разом. І кожен келих вина або будь-якого іншого алкоголю може вплинути на ріст та розвиток дитини, спричинити негативні наслідки зараз або в майбутньому.

– Пам’ятайте, що безпечної дози не існує. Це один з найбільших світових медичних міфів, з яким до сьогодні сперечаються науковці. Вживаючи алкоголь, ви в будь-якому випадку ризикуєте своїм здоров’ям. Закликаємо вас зменшувати його споживання аж до повної відмови, – підсумувала Супрун.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *