Столичні підлітки під час карантину розробили креативні проєкти

Карантин не став на заваді новим проєктам активної молоді. 55 підлітків завершили 2-модульну навчальну програму «Знайомтесь, це проєкт», організовану студентами Київського осередку Української Академії Лідерства. Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА як переможець Конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

– Радий, що за підтримки київської влади студентам УАЛ Київ вдалось організувати столичним юнакам таке ефективне та цікаве навчання з практичною складовою, – зазначив Дмитро Кулібаба з Центру публічної комунікації та інформації. 

4-12 квітня відбулася теоретична частина 2-модульного навчання у рамках проєкту «Знайомтесь, це проєкт». Це навчальна програма для активних підлітків 14-16 років м. Києва, за час якої учасники дізналися про інструменти громадської участі, отримали теоретичні знання проєктного менеджменту, досліджували свої емоції, опанували ази комунікації, навчилися перетворювати свої ідеї у проєкти, презентували їх на пітчингу та отримали якісний зворотній зв’язок. Навчання проходило окремо для учасників правого та лівого берегів міста Києва. Кожна проєктна команда працює зі своїм ментором – людиною, яка вже має певний життєвий та професійний досвід, яким залюбки ділиться з учасниками. 

– Цей проєкт дав мені знання про проєктний менеджмент, роботу із владою, сприйняття своїх страхів, навчив використовувати різні інструменти для якісної роботи в команді, але найголовніше – натхнення, мотивацію та любов до проєктів. Всі знання я вже використовую на практиці. Ми створили проєкт «Лови момент» для  профорієнтації молоді, аби у майбутньому вони чітко змогли визначити свій життєвий шлях та обрали свою професію, – поділилася своїми враженнями Анна Чуднецова з Деснянського району

Зараз учасники мають близько 2 місяців для реалізації своїх ідей. Вимогами та рекомендаціями до ініціатив були: проєкти в онлайн просторі, цільова аудиторія 14-35 років, бюджет до 10 тисяч гривень, проблематика та ідеї проєктів не обмежувалися. 

Деякі команди вже почали свою проєктну діяльність. З 11 проєктів, презентованих на пітчингу, 4 вже активно ведуть свої сторінки у соцмережі Instagram. 

  • Лови момент (@lovu.proekt) – онлайн лекції, які допоможуть учасникам краще пізнати себе, свої емоції, сильні сторони та визначитися з майбутньою професією.
  • Еко-соколики (@eco_sokolyk) – онлайн тренінги з психологом, орнітологом і художником. З ними можна створити свою унікальну екоторбу та дізнатися більше про рідкісні види птахів.
  • Встигни все і не втрать голову (@vstyhny.vse) – онлайн лекції про тайм-менеджмент та ефективну комунікацію, а також нетворкінг.
  • TEEN&PSY (@teen.psy) – онлайн лекції, на яких учасники навчаться розуміти свій емоційний стан, вироблять власні стратегії для боротьби з вигоранням, дізнаються лайфхаки, як боротися з прокрастинацією та отримувати ефективний результат від своїх дій.
  • WANL (We Are Not Labeled) – онлайн платформа для дискусій, обговорень на тему стереотипів, ярликування у суспільстві (тест, «жива бібліотека» із запрошеними гостями, рефлексії, онлайн лекція «Чому ми вішаємо ярлики?», прощальна вечірка).
  • Love for life – онлайн-платформа для поширення можливостей для молоді.
  • HELPPLUSHKA – онлайн платформа з корисною інформацією для підлітків (поради, цитати, книги, новини), проведення літературного вечора онлайн, а по завершенню карантину – квартирник, на якому учасники зможуть продемонструвати свої таланти та захоплення.
  • Те, що тобі до вподоби – онлайн лекції на теми психології, творчості, неформальної освіти.
  • SPRAVZHNI_ – проведення флешмобу, який змотивує показати «неінстаграмне» життя, що ховається за стандартними фотографіями.
  • Zvyaz.ok – онлайн марафон для покращення стосунків з батьками.
  • МИтець – поширення історій про митців-початків у форматі відео на створеній сторінці в Instagram, а також нетворкінг між митцями-початківцями на платформі Zoom. Після завершення карантину – проведення артфесту «Митець».

Команда організаторів «Знайомтесь, це проєкт» підтримує проєктні команди на всіх етапах, регулярно дає зворотній зв’язок, проводить онлайн-зустрічі, консультації. А також усі команди працюють зі своїми менторами-наставниками. Тому очікуйте у Києві ще більше різноманітних ініціатив та активізацію молоді! Організатори «Знайомтесь, це проєкт» – це студенти Київського осередку Української Академії Лідерства (10-місячна освітня програма особистісного та суспільного розвитку для випускників шкіл віком 16-20 років. Місія Академії – вплинути на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування генерації молодих людей, які беруть відповідальність за нашу націю та мають необхідні для цього здібності).

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *