Театр вперше за такий тривалий час (перiод вiдпустки влiтку не рахуємо) провів вихідні без глядача.
Тому розпочинає НОВИЙ (бо допіру таких не було), ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ (бо для вcіх це вперше), КРЕАТИВНИЙ (бо ми не можемо спокійно всидіти на місці), ПІЗНАВАЛЬНИЙ (бо так довго без садочка та школи неможна) проєкт #Театронлайн.
– Ми знаємо, що саме зараз наші юні театрали нудяться, а їх невтомні батьки придумують різні фани та забави, щоб розрадити їх. Наразі наш театр не може подарувати вам вистави та театральні зустрічі в режимі реального часу, але ми можемо креативити разом ОНЛАЙН, – говорять у театрі.
Що пропонують:
— подарувати дітям цікаве дозвілля поки вони нудяться без навчання;
— зайняти руки та голови юних театралів корисними та пізнавальними завданнями;
— відкрити секрети нашого театру;
— поширити цікавинки про історію Замку на горі та театрального мистецтва загалом;
— розкрити творчий потенціал та таланти дітей-учасників проєкту, а також їх батьків;
— транслювати творчі здобутки учасників проєкту на всіх своїх каналах;
— також ще безліч цікавого, що буде придумувати наша творча команда впродовж карантину.
Цей проєкт розрахований для наших юних глядачів та їх активних батьків. Що потрібно:
- щодня читати сайт та переглядати стрічку новин у Facebook чи Instagram;
- щодня (а може й декілька разів на день) оперативно та креативно виконувати наші завдання;
- не менш оперативно відправляти відповіді та виконані завдання на адреси ел. скриньок: [email protected] та [email protected], або публікувати їх із хештегами #ЗамокЗаВамиСумує та #Театронлайн;
- слідкувати за оновленням інформації та шукати свої доробки на нашому сайті та в офіційних акаунтах;
- рахувати отримані бали.
ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ
Казковий замок на горі, який увінчує один із найкрасивіших схилів історичної частини Києва, сьогодні добре відомий киянам та гостям міста як Київський академічний театр ляльок! Однак мало хто знає чи здогадується, що задовго до появи лялькового палацу у 2005 році на вулиці Грушевського, 1-а, на цьому місті розташовувався унікальний (чи не єдиний у столиці) стереокінотеатр «Дніпро». Це була монументальна, бетонна споруда, прикрашена мозаїкою віртуозної роботи – зображенням Павича, створеного з тисячі різнокольорових шматочків. Коли ж театр отримав свою нову адресу, архітекторами було вирішено зберегти мозаїку – пам'ятку архітектури. Таким чином, зображення Павича, ніби пазл, було зібрано та відновлено. Сьогодні, підіймаючись сходами Хрещатого парку до театру, з фасаду Київського академічного театру ляльок на вас споглядає ніхто інший, як мозаїчний Павич. Крім того, цей символ було увіковічено і на головній завісі театру.
А тепер ЗАВДАННЯ юним (а можна і дорослим) глядачам. Намалюйте проєкт казкової завіси, яка, на вашу думку, найкраще відображала б велич та фантастичність Замку на горі разом із його незвичайними ляльковими мешканцями.
- Чекають на ваші малюнки до 18 березня до 12:00.
- Надсилайте фото малюнків на пошту: [email protected] та [email protected], або публікуйте на своїх сторінках у Facebook та Instagram із хештегом #ЗамокЗаВамиСумує та #Театронлайн.
- Чекайте відгук та публікацію ваших робіт на нашому сайті та на офіційних сторінках театру в соцмережах.
- Отримуйте бали за свої роботи.
Читайте більше цікавих новин у рубриці "Неофіційно"
Sourse: vechirniy.kyiv.ua