Цікавий карантин: Супрун розповіла про подорожі та екскурсії вдома

Карантин – це ще не привід сумувати, адже діджиталізація й новітні технології створюють для нас безліч можливостей.

Колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун радить, як можна відволіктися від панічної ситуації навколо.

– Музеї відкривають доступ до віртуальних екскурсій, концерти переходять в онлайн-формат, й усе, що нам залишається – обирати серед розмаїття варіантів свій. Віртуальні екскурсії музеями України та світу були можливі і до карантину, та зараз стали як ніколи актуальними. Google Arts & Culture налічує понад 1 200 віртуальних екскурсій музеями світу, свої експозиції ще давно діджиталізували Лувр, музей Ватикану, музей Пікассо в Барселоні та багато інших, – коментує Супрун.

Знайти альтернативу прогулянкам міста або подорожам закордон – справа не з легких. Проте ми маємо поставитись із розумінням до соціального дистанціювання, адже це – вимушена міра захисту в умовах пандемії.

– Поки ви сидите вдома, можна віртуально з’їздити в тури Україною та відвідати музеї просто неба, а можна – відвідати онлайн-експозиції музеїв у межах проєкту газети «День» Україна Incognita. Наприклад, сходити в єдиний у світі Музей писанкового розпису, що в Коломиї, або нарешті зазирнути в Острозький замок, – розповідає медик.

Сьогодні також частина виставок перейшла в онлайн-формат. Зокрема, інтерактивна виставка Ukraine WOW, яка кілька місяців була відкрита для відвідування на київському вокзалі, тепер закрита на карантин та доступна в мережі.

Медіа-проєкт про Україну Ukrainer запрошує долучитися до віртуальної мандрівки різними регіонами нашої країни. Історії людей, ініціатив та місць, зняті в експедиціях Україною, проєкт про національні спільноти, шоу Амбасадори, де відомі люди розповідають про свої рідні міста та уже відомий вам ролик Україна з неба.

– Використовуйте карантин та соціальне дистанціювання як можливість (принаймні віртуально) відвідати місця, куди раніше ніяк не виходило з’їздити. Коронавірус та потреба у карантині актуалізували нові формати подорожей, які існували і до цього. Утім, лише зараз ми особливо відчуваємо їхню цінність для нас, – підсумовує Супрун.

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *