РНП-2021, як і попередня РНП-2020, — «людиноцентрична»

Уряд схвалив проєкт Указу Президента України про Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік

Координацію з підготовки РНП-2021, подальшого виконання і моніторингу здійснює Комісія з питань координації євроатлантичної інтеграції України на чолі з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною.

«РНП на 2021 рік — це фактично наш внутрішній план, за яким ми рухаємося у напрямку членства в НАТО, адже цей документ, як і його попередник — РНП-2020, максимально наближений до План дій щодо членства в НАТО. Рухаючись цим треком, Україна поступово наближає свої стандарти до стандартів Альянсу, що є передумовою членства в НАТО», — зазначає Ольга Стефанішина.

РНП-2021, як і попередня РНП-2020, — «людиноцентрична»: головний акцент державної політики в сфері євроатлантичної інтеграції спрямовано на забезпечення безпеки і добробуту людини як ключового суб’єкту національної безпеки.

РНП-2021 розробляли понад 535 представників 70-ти державних органів, підприємств і компаній. При підготовці документа використовували міжнародну методику підготовки стратегічних документів «Управління, орієнтоване на результат», загальноприйняту в державах-членах НАТО, ООН, Світовому банку. Розробка документа йшла «від з’ясування проблем у впровадженні необхідних для набуття членства в НАТО реформ» до визначення шляхів їхнього вирішення з індикаторами виконання та ефективності. Проект РНП-2021 розробляли одночасно з пропозиціями до Державного бюджету на 2021 рік, відтак заходи РНП-2021 підкріплені фінансово.

Документ потребує схвалення Президентом України.

Річна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО на 2021 рік — це ключовий інструмент досягнення Україною необхідних критеріїв членства в НАТО. Це системний документ, який містить опис реформ, визначає їхню стратегічну мету, зміст, завдання і заходи в наступних напрямках: політичні та економічні питання, оборонні і військові питання, питання ресурсів, питання безпеки, правові питання.

Нагадаємо, у Національній економічній стратегії пропишуть європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Наталка МАРКІВ, «Вечірній Київ»

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

1 Комментарий

  1. Я тут, щоб оцінити роботу доктора Алаби за все життя, він не тільки добре володіє фітотерапією, але й вміє чаклувати на розірвані шлюби, заклинання на щастя, розірвані стосунки тощо. Я боролася зі своїм чоловіком, який мене покинув, після того, як він почав бачити одну даму в своєму кабінеті, і я зіткнувся з ним, чому він мене зраджував, кричав на мене і вийшов з дому, я просив шкодувати, а він відмовлявся пробачити або повернутися додому про те, як доктор алаба допомагав багатьом людям, я сказав, що повинен дати доктору алабі випробування, і він справді наклав заклинання, яке повернуло мого прекрасного чоловіка фактично за 2 дні, і це було дивно, і він оголосив подарунок автомобіля-сюрпризу на знак того, що він робив, залишаючи мене весь цей час, і я прощаю його, і сьогодні ми знову щаслива родина. Будь-ласка, будь-хто має будь-які труднощі у шлюбі чи стосунках, будь ласка, зв’яжіться з цим чудовим травником, оскільки я впевнений, що для кожної ситуації, в якій ви можете опинитися, існує ліки.

    No votes yet.
    Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here