1,1K
Задіяні 272 одиниці спецтехніки
У столиці триває розчищення та протиожеледна обробка доріг і тротуарів після снігопаду, який розпочався ввечері 14 лютого.
З ночі задіяні 272 одиниці спецтехніки «Київавтодору», повідомили у КМДА.
«145 дорожників у складі 24 бригад прибирають від снігу зупинки громадського транспорту, сходи, вузькі тротуари, пішохідні переходи. Також обробляють протиожеледними засобами міські дороги, мости, спуски і підйоми», – йдеться у повідомленні.
До прибирання снігу та протиожеледної обробки у скверах та парках залучені 399 працівників «Київзеленбуду» і 61 одиниця техніки. Двори та прибудинкові території розчищають понад 3 тисячі працівників і 110 одиниць техніки керуючих компаній.
Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого, метеорологи оголосили у Києві та Київській області перший (жовтий) рівень небезпеки через ожеледицю. Водіїв та пішоходів просять бути максимально обачними на дорогах.