Цієї неділі, 26 липня, із 09:00 до 9:30 чемпіон світу 2017 та 2019 років, володар титулу Mr. Universe в категорії Men’s Physique, чемпіон Європи 2018 (WABBA International), чемпіон України 2016 і 2017 (WABBA), Чемпіон України ФББУ / IFBB 2018 Володимир Осник проведе активну спортивну руханку для всіх охочих.

Як повідомили в Міністерстві молоді та спорту України, окрім цього, о 9:30 можна буде спробувати себе на різноманітних спортивних секціях. У цьому допоможе команда фахових тренерів спортивного хабу функціонального тренінгу ЕБШ.

Нагадаємо, що тренування на території спорткомплексу у вихідні до 30 вересня працюватимуть спортивні майданчики і відбуватимуться заняття із залученням провідних тренерів, відомих спортсменів, спортивних федерацій. Їх можуть відвідати всі охочі.

Тренування відбуваються за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та за підтримки КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» і Національної ради спортивної реабілітації захисників України.

Коли: 26 липня, з 09:00 до 9:30.

Де: НСК «Олімпійський».

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ КОММЕНТАРИЙ

Please enter your comment!
Please enter your name here