У бібліотеках міста пройдуть цікаві лекції та зустрічі

Марія КАТАЄВА

Сьогодні до книгозбірні можна прийти не лише за літературою. Сучасні київські бібліотеки пропонують різноманітні заняття, дискусії, лекції та багато іншого.Ми підготували події тижня у п'яти бібліотеках міста. Відвідати їх можна безкоштовно. 

Публічна бібліотека імені Л. Українки.

вул. Тургенєвська, 83-85

1 березня о 14.00

Історії чарівної долини Тетяни Яремчук



Зустріч з молодою письменницею Тетяною Яремчук та презентацію її книжки "Історії чарівної долини". Пані Тетяна — письменник початківець, яка цінує і поважає українські  традиції, а ще вона стовідсоткова оптимістка по життю. 

Бібліотека КПІ.

Адреса: просп. Перемоги, 37.

26 лютого о 17.00

Історичні студії: Фотографи і фотографії старого Києва



Лекція історичного циклу «Think about it». Зустріч з дослідником київської старовини Михайлом Кальницьким буде присвячено зародженню і розвитку в Києві фотографічної справи. Учасники зустрічі побачать найперші київські світлини, дізнаються про відомі фірми та майстрів, які залишили для нас численні зображення міста та його мешканців, зможуть оцінити ранні зразки художнього фото.

Вхід вільний, реєстрація

 

26 лютого о 18.00

Лекція Zero waste і до чого тут хробаки



Простими лайфхаками, які зроблять ваше життя більш дружнім до природи, поділиться Олександра Патлач, співзасновниця Зелена генерація, провідний фахівець із корпоративної соціальної відповідальності, екоактивістка, що живе у стилі «zero waste» («нуль відходів»). Що таке «сталий розвиток» та «sustainability»? Як застосувати концепцію 5R та «zero waste» на практиці? До чого тут хробаки або хочете знати більше про компостування органіки вдома?

Вхід вільний, реєстрація  

27 лютого о 16.00

Пошук інформації для навчання, викладання, досліджень, розвитку



Практичний семінар для  студентів, викладачів, науковців та усіх охочих. Ключові аспекти: інституційний репозитарій як джерело освітньої та наукової інформації, інформаційно-пошукова система GoogleScholar, міжнародні бази даних наукової інформації: Scopus, Web of Science,  формування пошукового запиту, робота з результатами пошуку, пошук повнотекстових документів, пошук наукових джерел міжнародного видавництва Springer Nature.

Доповідач: Олена Косьміна, головний бібліотекар Центру інформаційної підтримки освіти та досліджень Бібліотеки КПІ

Бібліотека імені Івана Котляревського,

вулиця Максима Берлінського, 4

26 лютого о 12.00

Патріотичний діалог з Олегом Слабоспицьким



Зустріч з Олегом Слабоспицьким, учасником Революції Гідності, головою Асоціації молодіжних центрів України, громадським активістом.

1 березня о 13.00

День письменника на Сирці: зустріч-знайомство з літераторами



До бібліотеки завітають: Маріанна Малина, авторка бестселера "Фіолетові діти", лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова»; Сергій Пономаренко, майстер містичних детективів, який презентує свої нові романи; Тетяна Цой, авторка книги "Мені байдуже, що люди скажуть"; Сергій Батурин, автор художніх історичних романів і не лише, він презентує свої нові книги; Валя Заха-Бура, поетеса, бард, дитяча письменниця, подарує вам хвилини поетично-музичної насолоди та познайомить вас зі своїми дитячо-підлітковими книжками.

Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва.

Адреса: проспект Перемоги, 25-а.

27 лютого о 16.00

Ріпка. Вистава театру тіней за казкою Івана Франка



Виставу зробила студія Кіт Муркіт на основі віршованої казки Івана Франка "Ріпка". Іван Якович збагатив народний казковий сюжет новими мовними та пластичними засобами, а студійці "Кота Муркота" зробили з його твору виставу театру тіней! 

29 лютого о 12.00

Самореалізація. Шлях покликання



Учасниці дізнаються: чому так важливо розуміти своє покликання, на які «підказки» варто звернути увагу, щоб знайти свою споріднену справу, як активізувати в собі механізми, що допоможуть вибудувати чіткий план дій, які є секрети ефективного планування для раціоналів та ірраціоналів, як домовлятися з власною лінню.

Ксенія Ланчак — кар'єрний коуч, засновниця Леді-спільноти «New Persona», авторка мотивуючої продукції, поетеса, громадський діяч. 

Вхід вільний, реєстрація https://docs.google.com/forms/d/1EbIXNNiT9AuYmAhwb_2YtkFhsqvhABmmwZWP-77LMzg/edit

Оціум 51. Бібліотека на Русанівці.

Адреса: вулиця Ентузіастів, 51/24.

27 лютого о 16.00

Театральна лабораторія від Яни Салахової та Ані На



Пропонують занурення в себе, переосмислення реальності та творення змін через театр, ну і звичайно рефлексувати про свій досвід за чаєм зі смаколиками. Цього разу працюватимуть  з темою "Нестабільність". Організаторки — Яна Салахова та Аня На, які працюють з методикою театру пригноблених.

28 лютого о 16.00

Французький вечір напередодні весни



Фотопоетична прогулянка Парижем разом з відомою українською письменницею Маргаритою Черненко та художником Дмитром Корсунем.  Поезія, музика і живопис напередодні весни…

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал "Вечірнього Києва" у Telegram та Facebook.

Sourse: vechirniy.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *